2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم زن دوم شده 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 123 پست
بعد پسر ۴۰سالش کوچولو بود؟! واقعا که داداشای من ایران نیستن وقتی اومدن زن بگیرن میگفتن بیشتر از ۷سال ...

نه دیگه مرد میتونه حتی بیست سال کوچیکتر از خودشم بگیره،این تفکرم فقط و فقط تقصیر مادرا و خواهراست،طبق تجربه ی خودم

نه دیگه مرد میتونه حتی بیست سال کوچیکتر از خودشم بگیره،این تفکرم فقط و فقط تقصیر مادرا و خواهراست،طب ...

آره دیدم که میگن میگن زن ۲۰ساله انرژیش بیشتره سالمتره دیرتر مریض میشه و... 

درصورتی که اینها همه ژنتیکی هست جاری من ده سال ازم بزرگترین بخدا یه دندون خراب تو دهنش نیست استخوانهایش سالم ولی من ۱۲تا عصب کشی و پر دارم تازه زیادم نمیتونم کار کنم دست و پا رد میکیرم

اً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم این چ حرفیه خدا ببخشه،ولی همسرم هم میگه متاسفانه خلا قانونی این مورد خیلی زیاده 

اللهم عجل لولیک الفرج.....

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2728