2157
2106

کندر بجوشون و آویشن..

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

شربت دیفن هیدرامین و قرقره کن بعدشآب نخور...ببین یه ذره طول می کشه سرفه ات قطع شه ولی میشه.من الان یه ماهه...۲۰ درصد ریه م درگیر بود خیلی الان کمتره سرفم

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2050

سلام

داروی امام کاظم از عطاری تهیه کنید

آب نمک هم روزی سه بار قرقره کنید

گردن و پایین گردن رو با روغن ماساژ بدید

شخصا با همین ها خودمو درمان کردم و به لطف خدا از مراجعه به پزشک بی نیاز شدم

این که من یا هر کاربر دیگه ای آدم خوبی هستیم یا نه و به حرف هایی که میزنیم عمل میکنیم یا نه اصلا مهم نیست مهم اینه که کاربر مفیدی باشیم و پست هایی که داخل تاپیک ها قرار میدیم به درد کاربران دیگه بخوره همونطور که پیامبر (ص) می فرمایند: ((سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود بدان عمل نکند!))🙂
2143

عزیزم از الان تخم شربتی با چهار تخم وصمغ عربی تو لیوان خیس کن بخور گوشت گوسفندی بخور گوشت گاو اصلا نخور مرغ نخور بجاش سوپ بلدرچین درست کن بخور بعد قلیون عرق نعنا درست کن توی شیشه طرز درس کردنش تو گوگل هست بخور جوش شیرین توی قابمله بده بخودت دمنوش پنیرک آویشن گل ختمی استفاده کن ویتامین سی خیلی مهمه استفاده کن زینک مولتی ویتامین مینرال استفاده کن من کل خانوادم درگیر شده بود اینا رو دادم بهشون خوب شدن عرق گوشت گوسفندی رو درست کن خیلی خوبه اصلا نباید بزاری گلوت خشک بشه مایعات زیاد باید بخوری 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنونم ازت یکبار دیگه حضورتو توی زندگیم احساس کردم شکرت هزاران بار شکرت که نی نی گذاشتی تو دلم🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️