2137
2106

انار توت فرهنگی شاتوت 

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت

خرمالو موز انبه 

خدایا منو به آرزوی همیشگی ام برسون ... همیشه آرزو داشتم تو زندگیم یه پسر داشته باشم که اسمشو بزارم رضا .. قربون اسم‌قشنگت بره مادرت ❤❤ و یه دختر خوشگل و مهربون که اسمشو بزارم بهار 💚💚 چون وقتی بیاد زندگیم‌گلستون میشه.. آی فدات بشم‌‌ تیکه‌وجودم🎀 اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم🌷🌸🌷(بزودی دراین مکان تیکربارداری نصب میشود) ننه‌ی رضام😎

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

کسی هم هست میوه موردعلاقش سیب باشه؟😃😃 بجز مادربزرگم

خدایا منو به آرزوی همیشگی ام برسون ... همیشه آرزو داشتم تو زندگیم یه پسر داشته باشم که اسمشو بزارم رضا .. قربون اسم‌قشنگت بره مادرت ❤❤ و یه دختر خوشگل و مهربون که اسمشو بزارم بهار 💚💚 چون وقتی بیاد زندگیم‌گلستون میشه.. آی فدات بشم‌‌ تیکه‌وجودم🎀 اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم🌷🌸🌷(بزودی دراین مکان تیکربارداری نصب میشود) ننه‌ی رضام😎
2050
2087

خرمالو 

نارگیل 

نارنگی 

سیب گلاب 

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
2051