2737
2734
عنوان

واکسن میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین الان بزن 

میترسم بعدا مشکلی پیش بیاد پشیمون شم

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728
عزیژم من که مخالف نیستم فعلا نزدم

عزیزم به خودت نگیر 😂💙

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2738

من فرهنگی هستم و تو چندتا گروه همکارن کشوری واقعا ندیدم و نشنیدم کسی مشکل خاصی براش پیش بیاد بعد واکسن همه اطرافیان و فامیل و آشنا ام خدا رو شکر آگاهانه زدن و سالمن به شایعات ضد واکسن توجه نکنید

من دوست دارم استرت بزنم.ولی از عوارضش.میترسم

من استرا رو چون زیر 35 سال هستم نمیزنم. 

واقعیتش رو بخوای تمایل دارم برکت بزنم یا یکی از واکسن‌های خودمون رو 

ولی اگر نبود یا نشد سینو میزنم 

بهترین واکسن اونه که در دسترس هست. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

خانما من کرونا گرفته بودم 

دوهفته پیش 

الان نفسم تنگ میشه و قفسه سینم درد میگیره  بویایی هم ندارم 

به نظرتون به خاطر کروناس یا الرژی فصلی که داشتم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
خطر لخته خونش چی اینایی که میگن بعد واکسن اقوامشون.فوت شده😪

وواقعا شایعات بد صدها برابر بیشتر از اتفاق به فرض افتاده است 

خطرات کرونا بیشتره خیلی بیشتر کاش زودتر این همه واکسن آورده بودن که من پدرم عزیزترین فرد زندگیم رو از دست نداده بودم 

پدری که زجر کشید برای تنفس 

منی که فکر میکردم شادترین و خوشبخت ترین ادم هستم و الان کارم شده گریه و گریه و گریه 

دنیا برام تمام شده انگار 

بزنید تو رو خدا این بدبختی تمام شه

فقط قبل عید نفس تنگی داشتم دیگه نداشتم تا الان که کرونا گرفتم 

فکر میکنم علائم کروناس چون بویایی ربطی ب آلرژی فصلی نداره

توی کتری گلاب بریز بزارید توی خونه بجوشه هم ریه ت پاکسازی میکنه و هم حس بویایی برمی گرده

2706