2726
عنوان

واکسن میزنید؟

325 بازدید | 37 پست

لطفا به نظرات هم توهین نکنید 🥰من خودم به علم اعتماد دارم وضروریه زدنش  ولی از عوارضش میترسم فعلا صبر میکنم فقط میخاستم بدونم چند درصد میرنند؟

تعداد رای : 51
نظرسنجی
واکسن نمیزنم
4
7%
واکسن میزنم
35
68%
صبر میکنم هنوز مطمین نیستم
12
23%
😎💚🐬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میزنم ولی بعد بارداری 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

اثراتش که خوب بوده بله میزنم یعنی چند روز پیش قطعی میخواستم برم ولی یه شرایطی پیش اومد برام که فعلا نمیتونم برم و باید چند روزی بگذره 

ولی قطعا میزنم 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

الجَهلُ أصلُ کُلِّ شَرّٔ جهل ریشه همه بدی هاست

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

هر دوتا دوز رو زدم 

به همه هم‌توصیه کردم بزنن واقعا واجبه تو این شرایط بسه هر چی عزیز از دست دادیم و داغدار شدیم 

بچه هامون از لحاظ اجتماعی و روحی داغون شدن 

مردم بیکار شدن و... 

بسه همه اینها 

عوارض اگر باشه درمقابل فواید واکسن واقعا هیچه هیچ

2706