2157
2106
عنوان

واکسن میزنید؟

316 بازدید | 37 پست

لطفا به نظرات هم توهین نکنید 🥰من خودم به علم اعتماد دارم وضروریه زدنش  ولی از عوارضش میترسم فعلا صبر میکنم فقط میخاستم بدونم چند درصد میرنند؟

تعداد رای : 51
نظرسنجی
واکسن نمیزنم
4
7%
واکسن میزنم
35
68%
صبر میکنم هنوز مطمین نیستم
12
23%

مگه چاره ای داریم؟

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               تـ∞ـو اومدی تا تو جهان احساس باشه ♥️                                        

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

همه دارن میزنن 

فقط کافیه پاتو بزاری تو خونه ما دیوانه میشی بس خوش سلیقه چیدمش وای نمیدونی چقدر کابینتاتم خوش رنگن کنار پنجره آشپزخانه خونه کاکتوس گذاشتم رنگ گلدونمم صورتی . دوتا اتاق خواب داریم اول مال من و همسرم دومی هم مال دختر گلم یه عالمه عروسک با نمد واسش درست کردم .اتاق خودمون هم از رنگ بندیش خوشم میاد بهم شب ها آرامش میده  عکس خودم و همسرمو زدم رو به روی تخت که صبح ها چشم باز میکنم ببینمش که من چقدر از داشتن این همسر و زندگی راضیم .خونمون ویلایی هست دوستش دارم یه گوشه از حیاطمون گل کاشتم .بعضی وقتا همه وسایل نقاشیمو میبرم تو حیاط تا ذهنم باز بشه و نقاشیمو بکشم گفتم که دوست داشتم حال خونمون ال باشه آخرم همینجوری شد وقتی از راه روی ورودی میایی یه پته  وان یکاد  خوشگل میبینی که با عشق برای خونم دوختم بوفه هم کنار میز نهار خوری گذاشتم البته تو نظرم هست برم جا به جاش کنم آخه یه طرح آینه دیدم دوست دارم رو دیوار بزنم من عاشق خونمون هستم خوبه که توانستیم تو سال 99 بریم خونمون 😍😍😍😍😍

اثراتش که خوب بوده بله میزنم یعنی چند روز پیش قطعی میخواستم برم ولی یه شرایطی پیش اومد برام که فعلا نمیتونم برم و باید چند روزی بگذره 

ولی قطعا میزنم 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2050

الجَهلُ أصلُ کُلِّ شَرّٔ جهل ریشه همه بدی هاست

کتوزیستی ام 😎 التماس میکنم زبان فارسیتون رو تقویت کنید انقدر غلط املایی ، اصطلاحات غلط ، فعل اشتباه و ...‌‌ میبینم که اعصابم خورد میشه تازه نگو طرف دوتا بچه و لیسانس و سن بالای ۲۰ داره زشته بخدا 🤦 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

هر دوتا دوز رو زدم 

به همه هم‌توصیه کردم بزنن واقعا واجبه تو این شرایط بسه هر چی عزیز از دست دادیم و داغدار شدیم 

بچه هامون از لحاظ اجتماعی و روحی داغون شدن 

مردم بیکار شدن و... 

بسه همه اینها 

عوارض اگر باشه درمقابل فواید واکسن واقعا هیچه هیچ

2087
2051