2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دو سال بعد.همون پرونده هست که برات باز میشه.بعد از تاریخ دوره تئوری تموم شدن کلاس ها هست.من ۹۸ رفتم که بعد کرونا اومد.تابستون امسال رفتم شهری.اگه باطل بشه فکر کنم یک مبلغی جریمه میدی و ایین نامه باز باید امتحان بدی.خودت سوال کن.شهر ما که اینجور بود.شاید قانون امسال عوض شده باشه.حتما بپرس.درگیر امتحان ایین نامه نشی باز

🌹🌹.
2456

وایی توی نت خوندم در صورت مراجعه به یک آموزشگاه رانندگی و دریافت کاردکس نمیتونی به آموزشگاه دیگه ای بری حتی اگه اعتبار کاردکس تموم شده باشه

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2714
دو سال بعد.همون پرونده هست که برات باز میشه.بعد از تاریخ دوره تئوری تموم شدن کلاس ها هست.من ۹۸ رفتم ...

من ۴۰ درصد حرفاتو فهمیدم😄😁😁😆😅🤣

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2706