2726
عنوان

ختم قرآن برای دخترم

8171 بازدید | 41 پست

سلام دلم میخواد برای دخترم که امروز ۱۱ روزه به رحمت خدا رفته ختم قرآن بگیرم هر کس که از ته قلبش  دوست داشته باشه خوشحال میشم  چند ایه قران بخونه .

خودم میدونم جای دخترم توی بهشته میخوام دل خودم اروم بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزیزم💔

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728

براشون دو صفحه قرآن با معنی میخونم روحشون شاد تورو خدا برا منم دعا کنید مریضم....😘

گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمرشکوفه  است شاید فردایی باشد ما نباشیم شاید باشیم و عزیزی نباشد قدر هم را بدانیم...                                     ‌‌‌      لطفا برای دل شکستم مهربونا یک صلوات هدیم کنید     
توراخدااا توضیح بده چی شده

تو تاپیک قبلی کمی توضیح دادم .

موقع پریودیش بود تازه چند ماه بود عادت ماهیانه میشد گفت دلش درد میکنه دنبال مفنامیک بود یه دونه خورد تا صبح من و پدرش چند بار بهش سر زدیم ساعت ۶ صبح پدرش گفت انگار رنگ‌ و روش برگشته   از همسرم اب خواست و خورد و خوابید😭😭😭ما هم با خیال راحت خوابیدیم ساعت ۸ صبح که همسرم میخواست بره سر کار هر چی صداش زدیم بیدار نشد

2706