2703
2553
نمره عینکتون  چنده  فقط آستیگماتی؟

یکی ۱

یکی ۷۵

آستیگماتم

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"

شوهرم هست

شب ها موقع رانندگی اگ عینک نزنه خیلی اذست میشه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا را شکر زیاد نیس  چرا تار می بینی   همیشه عینک می زنی؟

زیاد نیست ولی خب اذیت میشم واقعا

اره میزنم

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2456
3

برا من یک و هفتادو پنجه یکیم یکو نیم ..قبلا عینک میزدم برا بیرون ولی از وقتی عمل کردم نه دیگه نمیزنم ولی چشام دوربینیش تاره اذیت میشم عینکم دیگه دوس ندارم بنظرت عمل کنم یا صب کنم نمرش بره بالاتر

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
برا من یک و هفتادو پنجه یکیم یکو نیم ..قبلا عینک میزدم برا بیرون ولی از وقتی عمل کردم نه دیگه نمیزنم ...

چن سالته؟  اگه بالای23هستی عمل کنی راحت میشی وگرنه وایسا شاید نمره چشمت بره بالا

منک دوسال اخر لنز میزاشتم عینک نمیزدم واقعااذیت میشدم دگ خسته شدم ارزوم بود بدون عینک صاف ببینم بهترین عمله ادم راحت میشه

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙
2714
چن سالته؟  اگه بالای23هستی عمل کنی راحت میشی وگرنه وایسا شاید نمره چشمت بره بالا منک دوسال اخر ...

لنزم خریدم اینترنتی رنگ روشن اورد برام نمیذارم خیلی تابلوعه !! دوبارم حیفم میاد بخرم ... اره بابا سنم بیشتره 😁😂 

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹