2726
عنوان

بوی پاییز 🍁 بوی باران ☔💦 بوی زندگی🍃 بوی عاشقی ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 46 پست
چه عکس های زیبایی 🥰😍

🙏🏻😍😘

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻............ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فرزند ارشد زمستان 😎😂 البته خیلی دوست داشتم آبانی باشم 🥺😍

من آبانیم😍

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️
و تولد منو دخترم و پسرم😍😍

پیشاپیش مبارکتون باشه 😍

چقد خوووب 

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻............ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎
2728
من آبانیم😍

😍😍😍🥺🥺🥺❤️ خوشبحالت 😍🍂🍁

پیشاپیش مبارکتون باشه 😍 چقد خوووب 

فدات بشم ممنون مهربونم❤❤منو دخترم آبان پسرم آذر

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️

بوی درس 

بوی امتحان 

بوی مدرسه 

بوی بدبختی   

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔
من فرزند ارشد زمستان 😎😂 البته خیلی دوست داشتم آبانی باشم 🥺😍

اووو😍😂

من پاییزم ولی تا ۱۳.۱۴ سالگیم فک مکردم فرزند زمستونم چقد اصکل بودم وقتی پی بردم خورد ت ذوقم🙄😂💔

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
من فرزند بزرگ مهرماهم ❤️🥰😍

خش بختم منم اون ته تهیع😁

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
اووو😍😂 من پاییزم ولی تا ۱۳.۱۴ سالگیم فک مکردم فرزند زمستونم چقد اصکل بودم وقتی پی بردم خورد ت ذوق ...

😅😅😂😂

و تولد مننننن😍😍😍😍😍

پیشاپیش مبارکاا 😍

2706