2137
2106

جاودان بر اسب یال افشان زردش، می چمد در آن 

پادشاه فصل ها پایـیز ...🍁🍂🍁

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻........♏🍁⁦♡⁩⁦⁩❄️♑........ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎

🍁🍁🍁🍁🍁❤️😍😍😍

⁦✧*。 ⁩⟨⟨من به هرچیزی که فکر کنم به آن می رسم 😎⟩⟩........ 🤞🏻یه بز شاخدار هیچوقت بیخیال رویاهاش نمیشه 🤘🏻........♏🍁⁦♡⁩⁦⁩❄️♑........ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💎

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

پاییز عشقه

همونقدر شیرین همونقدر تلخ

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               از هرگناهی توبه کردم ؛ چشمان تـ∞ـو ایمان من شد ♥️                                        
2149

الان که اینجا بوی وایتکس داره میاد 

✨دنیا هستم✨  🖤   بهم گفتی تنهام نمیزاری چرا دروغ گفتی بی معرفت 💔                                                                             لینک چالش گفتینو                                                                                      https://www.goftino.com/c/x3lTPv                                                                        

و بوی گند مدرسع😐🧡🌬️

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             

فرزند سوم پاییز هسم شما ها چی؟

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
2050
بوی مدرسه😐🔪

😁😅

فرزند سوم پاییز هسم شما ها چی؟

من فرزند ارشد زمستان 😎😂 البته خیلی دوست داشتم آبانی باشم 🥺😍

2087
چه عکس های زیبایی 🥰😍

🙏🏻😍😘

و تولد منو دخترم و پسرم😍😍

پیشاپیش مبارکتون باشه 😍

چقد خوووب 

من آبانیم😍

😍😍😍🥺🥺🥺❤️ خوشبحالت 😍🍂🍁

1718