2157
2106

هیچکدوم

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050
2087

۱۴۰۰ نوزاد نداشتیم مرگ ومیرم فامیل دور خیلی داشتیم

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...
2051