2137
2106

دوستان با رنگ بژ بنظرتون قشنگ درمیاد شیک میشه ؟مثلا چندتیکش طوسی چندتیکه بژ !!   کیادارن جهیزیه میخرن 🤩 

ظرفشویی کندی خوبه؟ من گرفتم ولی شک دارم

اجاق گازچه مارکی خوبه؟

♥همسرم♥

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

طوسی با صورتی پاستیلی، قرمز، زرد 

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.
2050

آره قشنگ میشه. البته با زرد هم دیدم عالی بود

عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤

گلم من زن عموم ظرف شویی کندی داره فکر کنم راضیه ،،بنظرم با زرد خیلی خوشرنگ تر میشه و گاز خودم استیل البرز طرح استیل دارم راضیم بشدت

بدون هیچ ماشین و آدمی......یه جاده که درخت های کنارش قد علم کرده باشن....آنقدر که شاخه ها در هم تنیده و سایه انداخته باشن رو جاده.....شروع کنم به دویدن و جیغ زدن.....دویدن و جیغ زدن و خندیدن.....بعد از نفس افتادنم...وسط جاده دراز بکشم و دستامو باز کنم و با لبخند به پیچیدگی و رنگ شاخ وبرگ ها نگاه کنم.
2143
1718