2726
عنوان

کیا همسر احساسی دارن؟

397 بازدید | 30 پست

مثلا شده شما گریه کنید همسرتون نتونه گریتون رو تحمل کنه بعد خودشم گریه کنه به خاطر شما ؟

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله شده

میتونم بدونم اینجور مردایی وفاداریشون چطوزه

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

اری

یادمه عقدکردیم بعد من باید میرفتم خوابگاه گریه میکرد😅البته الان بعد ۴ سال همونه احساسیه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
اری یادمه عقدکردیم بعد من باید میرفتم خوابگاه گریه میکرد😅البته الان بعد ۴ سال همونه احساسیه

مردایی که آنقدر برا زنشون احساسی هستن چقدر وفادار هستن؟

همسر منم خیلی احساساتی و مهربونه با بغض من گریش میگیره

ماله منم اینجوریه ،، منتهی هنوز نانزدیم 

اینجور مردایی وفادارن؟

2706