2157
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

مشخص نمیشع

کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه   ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤

باهاش چت کردیه تا حالا؟

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2050
اگه کرده باشیم میشه فهمید؟

اره،ولی اگه چت هنوز داخل گوشیت باشه

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2087
خب عزیزم چطوری؟

شمارشو از گوشیت پاک کن

بعد برو روی همون صفحه ی چت

یه اسمی همیشه واسه اکانت واتساپ باید بزاری،چ بدونم نقطه ای چیزی معمولا میزان....

منظورم بیوگرافی نیست،اسمی هست که فقط مخاطبا میتونن ببینن

اگه اون اسم بودش یعنی شماجزء مخاطباش هستی

1718