2157
2106
عنوان

از واتس اپ زنگ زدم...!!!!

211 بازدید | 24 پست

به کسی ک دیگ باهاش ارتباطی ندارم و سعیمم میکردم نشون بدم نسبت بهش بی تفاوت و بی حسم و اصلا پیگیرش نیستم اومدم چتای واتس اپو پاک کنم بجای اینک دستم بره رو اون سه نقطه رفت رو تماااااااسسسسس🤕😭😱 بعد زودی بلاکش کردم الان فک میکنه من پیگیرشم چیکار کنم تابلو تر نشه😭🤦🏻‍♀️؟؟

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

شده دیگه فراموشش کن

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      
درگیر نکن فکرتو

امضات😂😂😂

من عاشق شدم عاشق مرد زندگیم عاشق کسی که میدونم‌ من مال اونم عاشق‌ اونی شدم که از بچگی با من بازی میکرد با من درس کار میکرد کسی که برام‌ غیرتی میشد و الانم میشه من دوست دارم مرد من 😇😇
2050

از ذهنت بیرونش‌ کن به چیزای دیگه فک کن

من عاشق شدم عاشق مرد زندگیم عاشق کسی که میدونم‌ من مال اونم عاشق‌ اونی شدم که از بچگی با من بازی میکرد با من درس کار میکرد کسی که برام‌ غیرتی میشد و الانم میشه من دوست دارم مرد من 😇😇
2143
به منم زنگ میزنن زود قطع میکنن میفهمم دستشون خورده کاش اون کسی که بهش زنگ زدی هم بفهمه

خدا کنه اصلا دلم نمیخواد فک کنه هنوز به فکرش هستم یا میخوام بیاد بحث غرور و ابروعه

2051