2726
عنوان

سوزش و درد واژن

3511 بازدید | 26 پست

سلام 

این تایپک دهمه ک زدم و هچ گونه جواب نمگرم😭

لبه های واژنم از دیروز ی دفعه درد گرفته انگار زخمه یا نمدونم شاید ی چیزی توشه 

نمتونم دشسویی برم اب بهش بخوره دردش وحشتناک تر میشه 

ولی تا راه میرم خوبه 

مجرد هستم😕قرص جلوگیری برا منظم شدن عادتم مصرف مکنم 

ی هفته استراحت بود ی بسته‌رو خوردم الان سه روزه پریودم 

ی هفته تموم شده از امشب باید قرص بخورم 

میگن بخاطر قرصاص خون پریودی کامل نمیا درد گرفته واژنم 

مترسم قرصا رو بخورم 

کمک کنید😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب برو دکتر 

مگه ما دکتر هسیم تشخیص بدیم ک چیه. 

از صبح داری میپرسی. 

اه

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
من پریودم درد داره واژنم  ولی ن در این حدی ک میگی  حالا بزار پریودی تموم شه چ دردش خوب ش ...

خوب من روزه سومم هس امشب باید قرص جلوگیری رو دوباره شرو کنم اینجور قط میشه نمدونم بخورم یا نخورم😞

عزیزم اگر فقط سوزش داری ،پماد چشمی ویتامین آ، شب ها بزن ، اما بعدش پماد‌ رو  تا روز بعد ، نشورید..قرص نخور . برا تنظیم عادت،چربی مثلا خامه،فست فود. غذای خیلی شور‌.تنقلات،ترشی و شکر اصلا نخورید.نیم ساعت قبل از. هر وعده غذایی،دو لیوان کوچیک اب ولرم بخورید.اب ولرم باعث میشه عادت ماهانه منظم و سبک داشته باشی

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
خب برو دکتر  مگه ما دکتر هسیم تشخیص بدیم ک چیه.  از صبح داری میپرسی.  اه

فداتشم حتما حالم خوب نیست وگرنه هچ وقت شمارو عذاب نمدادم 

شماام لازم نی بخور ک بهت فشار بیا عزیزم 😊چشاتو ببن رد شو

خوب من روزه سومم هس امشب باید قرص جلوگیری رو دوباره شرو کنم اینجور قط میشه نمدونم بخورم یا نخورم😞

اینارو نیازی نیست تو سایت عمومی بگید 

بهتره برین پیش پزشک متخصص تا مشکلتون رو بررسی کنه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2706