2137
2106
عنوان

سوزش و درد واژن

182 بازدید | 26 پست

سلام 

این تایپک دهمه ک زدم و هچ گونه جواب نمگرم😭

لبه های واژنم از دیروز ی دفعه درد گرفته انگار زخمه یا نمدونم شاید ی چیزی توشه 

نمتونم دشسویی برم اب بهش بخوره دردش وحشتناک تر میشه 

ولی تا راه میرم خوبه 

مجرد هستم😕قرص جلوگیری برا منظم شدن عادتم مصرف مکنم 

ی هفته استراحت بود ی بسته‌رو خوردم الان سه روزه پریودم 

ی هفته تموم شده از امشب باید قرص بخورم 

میگن بخاطر قرصاص خون پریودی کامل نمیا درد گرفته واژنم 

مترسم قرصا رو بخورم 

کمک کنید😞

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خب برو دکتر 

مگه ما دکتر هسیم تشخیص بدیم ک چیه. 

از صبح داری میپرسی. 

اه

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی.                           حال ما خوب خراب است به آن دست نزن. 
2149
من پریودم درد داره واژنم  ولی ن در این حدی ک میگی  حالا بزار پریودی تموم شه چ دردش خوب ش ...

خوب من روزه سومم هس امشب باید قرص جلوگیری رو دوباره شرو کنم اینجور قط میشه نمدونم بخورم یا نخورم😞

😔😔😔هرچی هس خیلی عذاب میده

برو دکتر اگه عفونت باشه با قرص حل میشه 

اگه عفونت باشه و دکتر نری ممکنه عفونت زیاد شه که خطرناکع

هر کدوم از تاپیک هامو که می‌خونید به تاپیکای قبلیمم سر بزنید شاید خوشتون بیاد 🙃 اگه خوشتون اومد لایک کنید ❣️

عزیزم اگر فقط سوزش داری ،پماد چشمی ویتامین آ، شب ها بزن ، اما بعدش پماد‌ رو  تا روز بعد ، نشورید..قرص نخور . برا تنظیم عادت،چربی مثلا خامه،فست فود. غذای خیلی شور‌.تنقلات،ترشی و شکر اصلا نخورید.نیم ساعت قبل از. هر وعده غذایی،دو لیوان کوچیک اب ولرم بخورید.اب ولرم باعث میشه عادت ماهانه منظم و سبک داشته باشی

مهربون لایک نکن.   اون روز رو می بینم که از شوقِ بودنت، نمازِ شکر بخونم... اون روز رو می بینم که خیره به ساعت باشم تا رأس ساعت همیشگی به خونه بیای و با دیدن لبخند نازت،با شنیدن صدای مهربونت،غرق در شادی بشم. حتی اگه مشغول انجام دادن کارای خودت باشی،من یواشکی نگات کنم و از ته دلم،خدای مهربونم رو هر لحظه هزاران بار شکر کنم که تو قشنگتر از رویایی،مهربونتر از مهر و ماه هستی...تو معجزه ای هستی که خدای مهربونم برای من فرستاده  تا خوشبخت باشم و لمس کنم خوشبختی رو،وقتی دستاتو میگیرم... تو حرف بزن،من سکوت میکنم تا ریتم اهنگین صداتو بشنوم.تو بخواب تا من با خیال راحت ساعتها،رویا رو ب شکل واقعی ببینم .خداجونم شکر..هر لحظه شکر،شکر،شکر که حال دلم خوبه... خدای مهربونم حالا میفهمم ک زندگی قشنگتر از رویاست... هروز،هر صبح،هرشب نماز شکر میخونم ب شکرانه ی معجره زیبایی ک ب من بخشیدی.خداجونم خیلی دوسِت دارم،خیلی...
2050
خب برو دکتر  مگه ما دکتر هسیم تشخیص بدیم ک چیه.  از صبح داری میپرسی.  اه

فداتشم حتما حالم خوب نیست وگرنه هچ وقت شمارو عذاب نمدادم 

شماام لازم نی بخور ک بهت فشار بیا عزیزم 😊چشاتو ببن رد شو

خوب من روزه سومم هس امشب باید قرص جلوگیری رو دوباره شرو کنم اینجور قط میشه نمدونم بخورم یا نخورم😞

اینارو نیازی نیست تو سایت عمومی بگید 

بهتره برین پیش پزشک متخصص تا مشکلتون رو بررسی کنه

✨دنیا هستم✨ باید تف انداخت رو خوبیای فیکتون : ))                                                               لینک چالش گفتینو                                                                                      https://www.goftino.com/c/x3lTPv                                                                        
2087
فداتشم حتما حالم خوب نیست وگرنه هچ وقت شمارو عذاب نمدادم  شماام لازم نی بخور ک بهت فشار بیا عز ...

وای ببخشید 

عزیزم. 

اگه ناراحتت کردم. 

بخدا حالم خوب نیس. 

حلالم کن اگه ناراحتت کردم 😓❤️... 

تو خیلی با شخصیت و با تربیت هسی. و قشنگ جوابم دادی 🥰

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی.                           حال ما خوب خراب است به آن دست نزن. 
عزیزم اگر فقط سوزش داری ،پماد چشمی ویتامین آ، شب ها بزن ، اما بعدش پماد‌ رو  تا روز بعد ، نشوری ...

منم این ماه رو قرص ال دی خوردم قطع کردم اممروز پری شدم اما خیلی کمه یعنی از قرص هستش درست میشه هیچوقت نمیخوردم اینماه مجبور شدم اما بعد از قطعش پری اومد ولی کامل نمیاد چکار کنم روان بشه زعفران با نبات دم کردم دولیوان خوردم 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید

اگر عفونت داری ، عذر میخوام علائم رو بگید تا راهنماییتون کنم.یه ندت در این زمینه مطالعه کردم.. عفونت قارچی دارید یا باکتریایی؟

مهربون لایک نکن.   اون روز رو می بینم که از شوقِ بودنت، نمازِ شکر بخونم... اون روز رو می بینم که خیره به ساعت باشم تا رأس ساعت همیشگی به خونه بیای و با دیدن لبخند نازت،با شنیدن صدای مهربونت،غرق در شادی بشم. حتی اگه مشغول انجام دادن کارای خودت باشی،من یواشکی نگات کنم و از ته دلم،خدای مهربونم رو هر لحظه هزاران بار شکر کنم که تو قشنگتر از رویایی،مهربونتر از مهر و ماه هستی...تو معجزه ای هستی که خدای مهربونم برای من فرستاده  تا خوشبخت باشم و لمس کنم خوشبختی رو،وقتی دستاتو میگیرم... تو حرف بزن،من سکوت میکنم تا ریتم اهنگین صداتو بشنوم.تو بخواب تا من با خیال راحت ساعتها،رویا رو ب شکل واقعی ببینم .خداجونم شکر..هر لحظه شکر،شکر،شکر که حال دلم خوبه... خدای مهربونم حالا میفهمم ک زندگی قشنگتر از رویاست... هروز،هر صبح،هرشب نماز شکر میخونم ب شکرانه ی معجره زیبایی ک ب من بخشیدی.خداجونم خیلی دوسِت دارم،خیلی...
وای ببخشید  عزیزم.  اگه ناراحتت کردم.  بخدا حالم خوب نیس.  حلالم کن اگه نارا ...

حرفتونو جدی نگرفتم😊

از صبم دارم مگم چون جمعس دکتر نبود و خیلی درعذاب بودم 🙂

1718