2737
2734
عنوان

هنوز بچه من نیومده میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 24 پست
خسته شدم واقعا از حرفاشون هر روزی یه بحث شوهرمم اصلا پشتم نیس

حال خوبت رو بخاطر نادونی کسی خراب نکن گلم. ما هم از این چرت و پرت ها شنیدیم مدلای دیگه ش. یبار با خونسردی بگو حالا کی خواست بده نگهدارید؟ و بخند

بیخیال باش بخاطر حال روحی خودت

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه من اینطوری بگم بهم میگن تو پر رویی

اره به بعضیا نمیشه جواب بدی فوری مقصرت میکنن و برات شر میسازن

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2731

خودتو بزن به اون راه بگو دخترتونه وظیفه دارید کمکش کنید کارمند و دست تنهاست مادره ادم نگه نداره کی نگه داره خدا من که با مامانم اصلا از این حرفا نداریم مطمئنم اگه بخوام بچمو یه هفته هم نگه میداره

مادرشوهر منم انقد حرص بچه نداشتمو میخورد ک من نگه نمیدارم و فلان😑 اخرش از پسرشون طلاق گرفتم بنده خدا قسمت نشد دیگ بچه رو نگهداره🤣🤣🤣

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
بخدا خسته شدم هر روز یه جوری اگه نرم خونشون میگن چه زن قهریی داری فوری چسم میکنه چسمو هستش اگه برم ...

منم داشتم این مشکلو

فقط میتونم بگم که دائما یکسان نباشد حال دوران....

همیشه یکجور نمیمونه. برای منکه نموند

ناراحت نباش. اهمیت نده و همیشه با لبخند و شاد باش تا بسوزن

2738
خب مگه بچه من نوشون نیس هنوز نیومده میگن از من توقع نداشته باشی هااا😓

بگو نیازی به شما ندارم مادرم هست 

چقدر آدم پروع چقدر می‌تونه فرق بذاره 

شاید هم وقتی نی نی آوردی کامل نظرش تغییر کنه