2157
2106
عنوان

هنوز بچه من نیومده میگن...

260 بازدید | 24 پست

ببینید بچه ها من حامله نیستم قصد بارداری هم ندارم

خونه مادرشوهرم نوه دختری شود هست 

خواهرشوهرمو همه جوره ساپورتش میکنن. خواهرشوهرم میره سرکار

بچشو هشت ساعت هر روز نگه میدارن 

ناهارش خونه مادرشع..

من کاری به این موضوعات ندارم

منو که میبینن میگن ما بچشو نگه نمیداریمااا🙄

خوب به من چه

چرا اینطوری میگن درمورد بچه ای که هنوز نیومده واقعا دلم شکسته

یبار جواب بده و تامام

یادتون باشه همه آدمها یه پکیج از نقاط مثبت و منفی هستند ، اگه ویژگی منفی آدمها رو جار زدی انصاف داشته باش و از ویژگی های  مثبتش هم بگو❤لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم و مادرم و شادی روح مادرشوهرم یه صلوات بفرست ❤

یعنی بچه تورو نگه نمیدارن؟

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
2050
2143
خسته شدم واقعا از حرفاشون هر روزی یه بحث شوهرمم اصلا پشتم نیس

حال خوبت رو بخاطر نادونی کسی خراب نکن گلم. ما هم از این چرت و پرت ها شنیدیم مدلای دیگه ش. یبار با خونسردی بگو حالا کی خواست بده نگهدارید؟ و بخند

بیخیال باش بخاطر حال روحی خودت

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
اگه من اینطوری بگم بهم میگن تو پر رویی

اره به بعضیا نمیشه جواب بدی فوری مقصرت میکنن و برات شر میسازن

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

خودتو بزن به اون راه بگو دخترتونه وظیفه دارید کمکش کنید کارمند و دست تنهاست مادره ادم نگه نداره کی نگه داره خدا من که با مامانم اصلا از این حرفا نداریم مطمئنم اگه بخوام بچمو یه هفته هم نگه میداره

1718