2137
2106
  پرچممون بالاس

با امضات  یاد یه خاطره اقتادم 

داداش دوستم به دوستم میگفت مگه تو ۷ روز خونریزی نداری پس چرا نمیمیری  😂😂😂😂😂 چطوری تو این فیلما تا تیر میخورن میمیرن از بی خونی تو چرا هنوز زنده ای 😂😂😒

خیلی همو دوست دارن 😒😂😂 

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

حموم.حالا چه زیر دوش چه تو وان.بیشتر اوقات زیر دوش بودن خیلی خیلی ارومم میکنه میرم زیر دوشو زل میزنم به صورتم و میگم چی اینقدر بهمت ریخته چرا اینقدر ضعیفی و اینا بعد کم کم اروم میشم و تمام

اسمون منی تو😍مهربون منی تو😘همه جون منی تو🥰همه جونه منی توووووووووو😊همیشه منو دیوونه میکنی وقتی منو اینجور نگاه میکنی اینجوری که منو صدا میکنی زندگیمو تو روبراه میکنی😇😇😇😇😇
آفرین...ولی بعضیا نمیفهمن ...حالا هر چی بخوای حرف بزنی

خوب با این شخصیتهایی که به قول شما نمیفهمن اصلا ارتباطمو قطع میکنم که هیچوقت اصطکاکی پیش نیاد که به به این مسائل نخواد بکشه

آدمای اطرافمو انتخاب میکنم

با هر کسی معاشرت نمیکنم

اگر شخصیت و رفتار کسی رو نپسندم رابطه ام باهاش در حده سلام و احوالپرسی میمونه

سعی میکنم اطرافیانم کم باشن ولی تاپ و با شخصیت و با فرهنگ🥰

✨ Fear the one who does not fear God✨
2050
ممنون گلم.خدارفتگانتونو بیامرزه و عزیزانتونو درپناه خودش حفظ کنه... از خرداد پارسال ندارمش😔😔😔

الهی عزیزم ...همه یه روز میریم ..یکی زودتر یکی دیرتر...میدونم گلم واقعا سخته.‌‌ولی براشون دعا کن به این فکر کن که پدرتون الان جاشون خیلی خوبه و از ناراحتی شما ناراحت میشه 🖤

2087

حرفایی ک میخوام ب اونی ک عصبیم ازش بزنم‌هزار بار به خودم میگممم حرص میخورم

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱
2051