2737
2734
عنوان

شوهرم بچمون نمیخاد

246 بازدید | 15 پست

سلام 

من شش سال ازدواج کردم ,مشکل بچه دارشدن هم خودم داشتم هم شوهرم ,شوهرم ازبچه خوشش نمیومد,ولی بچه های بقیه رو دوست داره مثلابچه های خواهر وبرادراش بخاطرهمین اصلا همراهی نمیکرد برای دکتر ودارو, منم بعداسه سال که یه نفره میرفتم دکتر دارو میگرفتم وازمایش میدادم دیدم وقتی اون همکاری نمیکنه فایده نداره قید دکتر ودارو زدم

تا اینکه امسال بعداز۶سال خیلی غیرمنتظره باردارشدم اصلا اولش خودم باورنمیکردم حتی وقتی ازمایش دادم ,حتی اولین سونوگرافی که رفتم شوهرم که بیشتر ازمن شوک شده بود

ماه اول بااینکه شوکه بود ولی خیلی اخلاقش خوب بود هوامو داشت با اینکه بچه هم نمیخاست وناراضی بود

مشکل من ازجایی شروع شدکه ارتباطش با یکی ازدوستاش وپسرعموش بیشترشد,رفته رفته ازمن دورتر شد سردترشد ,الان که بداخلاقم شده همش فحاشی میکنه میگه من بچه نمیخاستم تو بزور خاستی ,درصورتیکه بخدا اصلامن قید دکتر ودوا ودرمون زده بودم چون خودش خیلی مشکل داشت همکاری نمیکرد دیدم به نفره فایده نداره ادامه بدم 

الان چهار ماهم هست تواین ۴ماه اصلا دیگه انگارمن زنش نیستم رفتارش کلا عوض شده تاحرف میزنم میپره بهم کلا وسایلش ازاتاق خوابم برده ,جلومن لباس عوض نمیکنه انگار بچه رو بزور من گذاشتم توشکمم اون کاره ای نبوده 

شب وروزم شده گریه ازچشم دوستش واون پسرعموی نامردش میبینم ,نمیتونم بخانوادم چیزی بگم مامانم خودش مریضه فعلا بخاطرمن انقدر خوشحال روحیش عوض شده نمیتونم بگم این اتفاق افتاده کسی ندارم درد دل کنم ,به خانوادشم گفتم منومقصر میدونن 

بزن با تبر نصفش کن اه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

اگه بچت دختر باشه نظرش عوض میشه 

مردا علاقه زیادی ب بچه دختر دارن

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ایشون یاد مجردیش افتاده  از مسئولیت می‌ترسه 

میخاد مثه اون دونفر آزاد باشه 

مطمئنم باش حتی اگر بچه ای نبود 

باز اینجور میشد و خودت رو نمیخاست 

کاش اون دونفر حذف بشن از زندگیتون 

2738

میگن تومیدونستی نمیخاد,انگارمن همه کاربودم من خودم شاغل هستم تا الانم خرج دکتر وسونو همه چی دادم,حتی قبلا که میرفتم دکتر یک ریالی برای من خرج نکرد ,تازه میگفت بیا بچه رو سقط کن دور ازجون دیه اشو بگیریم گفتم خجالت بکش,پسر عموش ودوستش اهل همه برنامه ای هستن دوستش بچه دارنمیشه ازشوهرمنم بزرگتر,پسرعموشم همیشه چشم دیدن شوهرمنو وبرادرشوهرم نداشته قبلا هم برنامه داشت ازدواج مارو بهم  بزنه دختر دایی شوهرم به گفت و درست شد ولی الان قصدش رو حاملگی من انگار شوهرم منو که میبینه دشمن جونیشو نیبینه

الان مهمترین مسئله فرزندت هست سالم بدنیا بیار غصه نخور 

نمیشه کاری کرد 

من جای شماها نیستم و نخواهم بود چون مادر نمیشم 

ولی الان تو دونفری 

فداکاری کن رفتارهای شوهرت فعلا نبین غصه نخور وقتی نیست خودت سر گرم کن 

حس من چیزای بدی میگه از جمع سه نفره اینا 

تو به حس من توجه نکن 

الهی سر عقل بیاد مهرتو و بچه دوباره تو دلش زیاد بشه 

الهی اون دونفر هم دست از سر شوهرت بردارن شوهرت هم اونا رو رها کنه 

شنیدم سوره قل هوالله احد معجزه می‌کنه چند تا بخون هرروز شوهرت بیاد سر عقل

😐😐 عده ای شاید خوششون بیاد ولی همشون برا پسر جون میدن

درسته،از دوستان داشتیم شوهرش بشدت تعصبی و پسر دوست بود تعصبی یه جیزی میگم یه چیزی میشنوی

بچه اولشون پسر شد 

خانمه باردوم باردارشد مرده گفت اگه دختر باشه باید بندازیش دعوا داشتن زنه قبول نمیکرد زد 4 ماه جنسیتش معلوم شد دختره مرده الابلا بندازش زنه میگفت نه میخوامش اخر مرده گفت باشه نندازش ولی تمام مخارج این دختر با خودته پوشک لباس من قرونی خرج نمیکنم مرده هرروز میزد بیرون شبا گاها نمیومد خونه 

بچه بدنیا میاد زنهذقسم میخورد الان شوهرم حتی از کارش مرخصی میگیره فقط بیاد دخترمونو ببینه میگفت عاشقش شده😍

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706