2726
عنوان

سن بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 25 پست
۵هفته و۳روزته۸هفته شدی بروسونوقلب 

5هفته و 3روز😳🤔

42روز پیش پریود شدم ها

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اخرین پریودم ۱۷ مرداد بوده پنج روز پیش بی بی چک زدم منفی بود هنوزم پریود نشدم فقط یه کم کمر در ...

خب بازم بی بی چک بزنین 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
تو نت بزن محاسبه سن بارداری .الان شش هفته ای .دو تا سه هفته دیگه برو سونو ولی دکتر الان برو که چکاب ...

باشه عزیزم مرسی، رفتم دکتر چکاپ نوشته فعلا منتظر جوابشم

2728
استارتر عزیز ۵ هفته و ۶ روز هستی. نرم افزار یک‌زن رو دانلود کن سن بارداریتو بهت میگه

یعنی فردا هفته ششم تموم میشه درسته؟ 

یعنی فردا هفته ششم تموم میشه درسته؟ 

آره عزیزم فردا شش هفته‌ت کامل میشه پسفردا وارد هفته‌ی هفتم میشی ان‌شاءالله.

شنبه به شنبه هفته‌های بارداریت تغییر میکنه

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋
آره عزیزم فردا شش هفته‌ت کامل میشه پسفردا وارد هفته‌ی هفتم میشی ان‌شاءالله. شنبه به شنبه هفته‌های ب ...

آهان عزیزم مرسی متوجه شدم😍❤️❤️

خب بازم بی بی چک بزنین 

من هنوز پریود نشدم ، بی بی چک هم نزدم 

دو بار توی این ماه منفی شده دیگه اصلا دلم نمیاد دوباره منفی ببینم

دیشب کمر درد شدید مثل پریود داشتم ولی فعلا ک خبری نیست

جالبه این ماه علاعم ماه های قبلو نداشتم برای پریود فقط کمر درد 

من هنوز پریود نشدم ، بی بی چک هم نزدم  دو بار توی این ماه منفی شده دیگه اصلا دلم نمیاد دوباره ...

از وقت پریودتون گذشته؟ منم از علائم هیچی نداشتم یکم سینه هام حساسیت داشت و کمرم صبحا ک از خواب بیدار می شدم درد می‌کرد یه هفته بعد از موعدم بی بی زدم مشکوک نشون داد 9روز بعد موعدم مثبت شد