2410
2553
عنوان

سن بارداری

200 بازدید | 25 پست

خانما من آخرین بار پریودم 16مرداد شروع شد و دیگه بعد از اون پ نشدم و باردارم الان کسی میتونه سن دقیق بارداریمو حساب کنه؟ 

وبرای تشکیل قلب جنین کی باید سونو بدم؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۵هفته و۳روزته۸هفته شدی بروسونوقلب 

تیکربه وقت تولدیک سالگی عشق مامان باباحنانه جونم🤩🤩خداروشکردخترم ۷ونیم شب۲۴مهرروزآغازامامت امام زمان بدنیااومد🌷لطفابرااینکه همه نینیاونینی من بسلامت بدنیابیان یه صلوات بفرستین🌷من به لطف خدای مهربونم مادرشدم الحمدلله 😍وخداروهزاران هزاربارشکرمیکنم😍 بهترین هدیه رودرست روزولادت مولامون امام علی(ع)به منوهمسرم داد😍خداجونم نمیدونم چطورشکرنعمتتوبجابیارم انشاالله بتونیم مادرپدرخوبی باشیم ومهدی گونه تربیتش کنیم خداجونم خودت مراقب کنجدم باش🥰امروزدرتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۵صدای قلب کوچیکشوشنیدم قربونش بشم🤩امروز۱۴۰۰/۲/۲۹رفتم سونووفهمیدم یه دخمل مامانی توراهه خداجونم شکرت که منولایق دختردارشدن دونستی🤩🤩😇
2720
2714
منم اخرین پریودم ۱۷ مرداد بوده پنج روز پیش بی بی چک زدم منفی بود هنوزم پریود نشدم فقط یه کم کمر در ...

انشالله که هست😍

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘

تو نت بزن محاسبه سن بارداری .الان شش هفته ای .دو تا سه هفته دیگه برو سونو ولی دکتر الان برو که چکاب اولیه رو بنویسه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706