2410
2553
وقتی که صفحه طرف رو می بینی همه تصاویر طوریه که جز فخرفروشی نمی تونی ازش برداشتی کنی، همون بهتر بزنی ...

خب عزیزم مگه بده تو لحظات خوشی با دوستامون شریک بشیم مثل عکس دیدن یه تولد یا سالگرد ازدواج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همشون زيباس ولي گزينه اولو هركار ميكنم نميتونم زيبا ببينم🤦🏼‍♀️😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2720

نه والا 

زیباست که برای خودشون زیباست وگرنه عکس یه سوزن تو بازو برای من که هیچ جذابیت و زیبایی نداره

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
اینجا میگن عکس دو نفره رستوران رفتن عکس قهوه پارک رفتن دسته جمعی اصلا همه چی خزه 😕

عکس از شادی ها گذاشتن رو دوس دارم ولی خداییش از واکسن؟ من پریروز رفتم واکسن بزنم خانمه ده نقطه وایساده کارتشو هم گرفته کنار صورتش جلوی دویست نفر آدم عکس میگیره خداییش مسخرس

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

من خودم درسته عکس و استوری نمیذارم ولی به کسی هم خرده نمیگیرم چون اصلا فلسفه وجود اینستاگرام همینه!

اینکه من استفاده دیگه ای از اینستا دارم دلیل نمیشه همه مثل من باشن و مثل من عمل کنن

دل شکوندن و فخر فروشی هم زیباست حتما 😐😐😐😐

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2714

من خودم هیچ کدوم از اینا رو استوری نمی کنم ولی نمیدونم چرا از بقیه رو میبینم به جای اینکه بنظرم خز باشه. برام جالبه و دوست دارم😁

دختری در من ساز امیدواری می نوازد💃🍂

به نظر من اولا آدم نباید زندگیش رو جار بزنه دوما شاید یکی هنوز به عشقش نرسیده یا یکی ویزا نگرفته دلش بشکنه اون وقت اون طرف ذوق می‌کنه از دل شکوندن؟عکس گذاشتن چه سودی داره

.
خب استوری گاهی برای این چیزاس 

خب درسته ولی من میشناسم کسایی رو که بخاطر لج کسی رو دربیارن اینکارو میکنن میخوان حسادت بدن یعنی خودشون بهم میگنا که اینه هدفمون

پیش به سوی پوستی عالی و زیبا