2137
2106

سلام ۱۸ سالمه و یک نوزاد ۵۰ روزه دارم شوهرم ۵۰ روزه از خونه بیرونم کرده 

خسته شدم از طعنه های بقیه و پدرمم دیگه نمیتونه ازمون نگهداری کنه و خرجی بده 

شوهرمم خیلی بیخیاله براش مهم نیست  حتی یک زنگ هم نمیزنه 

چیکار کنم همشم میگه زن میگیرم 

کجا باید ازش شکایت کنم لطفا راهنماییم کنید کسیو ندارم

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

پدر و مادر شما مقصرند 

شخصی که وسواس چیزی غیر طبیعی را داشته باشد منحرف است توسط این وسواس او تمام هوشمندی خود را از دست می‌دهد هوشمندی از طبیعی بودن رشد میکند. هوشمندی سایه طبیعی بودن و خود انگیخته بودن است                            انسان وسواسی و منحرف محكوم به حماقت است،زیرا او پیوسته با خودش در نزاع است، تمام انرژی او به مصرف نوعی جنگِ داخلی می‌رسد                          کسی که با طبیعت بجنگد زشت و ناپاک است.                       و نتیجه نهایی فقط حماقت است و بس.. 
2149
2050

نمیدونم عزیزم ولی شکایت هم کنی به نظرت این ادم کسی هست که برگرده وخوب بشه باید خانواده ات پشتت باشن یکم بترسه

اگه سوالی در زمینه های قبل بارداری، دوران بارداری، زایمان وپس از زایمان داشتین دایرکت بفرستین تاجایی که بتونم راهنمایی میکنم  

عزیزم 

چکار میشه کرد ؟ بگیم برو‌شکایت ؟ که باید کفش آهنی بپوشی 

برو پیش شوهرت ! 

بمون پیش پدرت ! 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2143

واقعیه عزیزم؟؟؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

خداوند به راه راست هدایتش کنه

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین
1718