2137
2106
چرا گذاشت 

کجا🙄

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
حالا فعلا درباره این نظر بدید تا استارتر بذاره

عالیه😂😂😂😂نامادری سیندرلا😂من همیشه بچه بودم عممو این شکلی میدیم

من عاشق شدم عاشق مرد زندگیم عاشق کسی که میدونم‌ من مال اونم عاشق‌ اونی شدم که از بچگی با من بازی میکرد با من درس کار میکرد کسی که برام‌ غیرتی میشد و الانم میشه من دوست دارم مرد من 😇😇
2050

👍🏼👍🏼👍🏼

من عاشق شدم عاشق مرد زندگیم عاشق کسی که میدونم‌ من مال اونم عاشق‌ اونی شدم که از بچگی با من بازی میکرد با من درس کار میکرد کسی که برام‌ غیرتی میشد و الانم میشه من دوست دارم مرد من 😇😇
منتظرم 

چشاش خوشگله 

بوتاکس باید بکنه

دماغشم یه عمل نیاز داره

این خط لبخنداش رو مخمه

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا💔🙂        من همون دختریم😎 که وقتی تو خیابون راه میرم، نمیگن این با من بود🙄 میگن ای کاش با من بود🤪 بحله بحله ما اینیم🤓 اگه رفتی دیگه برنگرد دختره دیگه با اینکه قلبش هزار تیکه شده اما با یه لبخندت عاشقت میشه منطق هم حالیش نمیشه💔
2143
چشاش خوشگله  بوتاکس باید بکنه دماغشم یه عمل نیاز داره این خط لبخنداش رو مخمه

ممنون بهش میگم

پروفایلم اون لحظه ایه که سیندرلا لنگه دیگه ی کفشو از جیبش در میاره میگه : نگران نباشین من لنگشو داااررررم 😅😍 قیافه نا مادری : 😲😲🙀🙀🙀🤬🤬😱😱😱
2051