2137
2106
عنوان

خواب نامزد سابق...

187 بازدید | 14 پست

سلام دوستان‌

من شیش ماهی هست که نامزدیم بهم خورده.

واقعا از ی جایی به بعد بهش فکر نکردم دیگه‌.

اما دیشب خواب دیدم که مجددا ایشون و خانواده ش واسه نامزدی اومدن خونه ما توی خونمون پر آدم بود و کل خونه رو دسته گلای زرد مایل به نارنجی که خیلی هم قشنگ بودن چیده بودن کلی شیرینی و... بعد ی آقای با لباس عربی همراهشون بود که میخواست صیغه بخونه بینمون... من خیلی خوشحال بودم ولی مردد هم بودم... همچین چیزی محاله در واقعیت اما نمیدونم این چ خوابی بود من دیدم در حالی که اصلا بهش فکر نکردم.فقط قبل خواب واسه آرامش خودم ی دعای توسل خوندم...همین... 

کسی تعبیر خواب میدونه 🥺🤕

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

ان شاالله برات یک خواستگار خوب میاد سریع عقد میکنید شایدیک کم ناراحتی برات پیش بیا

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
خیر باشه.

ان شالله

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2143