1874
2106
عنوان

در مورد ژیناگلمن

897 بازدید | 93 پست

بچه ها نظرتون چیه از نی نی یار ها تقاضا کنیم یه پستی ب @ژیناگلمن   بدن؟؟؟

ماشالا خیلی فعال هست تو همه تاپیک ها هم حضور داره 

این یعنی هر کس توهین یا هر کار خلافی انجام بده قبل نی نی یار ها متوجه میشه 

نظرتون چیه؟

نظر خودت چیه ژینا

گروه رز زرد وزن شروع ۷۳ هدف اول ۷۰

پستي بجز ني ني ياري نداريم

يجوري گفتي انگار اينجا بانك مركزيه😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

😂😂😂

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2149

بسم الله 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/01/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ،1400/04/9 هلنای مامان تو راهه ، یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2050
2087
خب نی نی یار بشه چ ایرادی داره

ايرادي نداره

ميگي يه پستي بهش بدن ميگم جز ني ني يار شدن پست ديگه اي نيست🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اینطوری نیست که نی نی یار یا مدیر بخاد پست بدن 

پیج یا.... نینی سایت اعلامیه میده که مثلا به یه خانم برای فلان قسمت سایت نیاز داریم

نینی یارها استخدام شده ی سایت هستن نه صاحبش

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... درخواست دوستی قبول نمیکنم♡نی‌نی‌سایت جایی برای وقت گذروندنه نه دل شکستن، با بددهنی و زدن تو ذوق همدیگه جز اینکه طرفتون و ناراحت میکنین و شخصیت خودتون زیر سوال میره چیز دیگه ای گیرتون نمیاد... تو سری‌خور و ضعیف بودن نشونه فداکاری مادرانه نیست! بالعکس
2051