2157
2106

من سه هفته پیش کرونا گرفتم الان خوبم ولی تو اون مدت سه تا رمدسیور و ۶ روز کورتن خوردم به اندازه کافی الان سیستم ایمنیم با کورتن سرکوب شده درسته پادتن کرونا تو بدنم ایجاد شده ولی ایمنیم در مقابل بقیه چیزا پایینه. 

شوهرمم‌میگه حالا که تا چند ماه ایمنی داری تا چند ماه نزن بدنت الان ضعیفه. مامانم همش اصرار داره هی میگه اعلام کردن بعد ۶ هفته میتونی بزنی

خودم تصمیم دارم تا چند ماه نزنم تا بدنم یکم جون بگیره اثر کورتن و اینا بره. به نظرتون حرفم متطقیه میگم الان نزنم بعد چند ماه بزنم؟ منکه حداقل سه ماه ایمنه بدنم‌از کرونا

به نطرتون واکسن اجباری میشه ؟

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘

شما تا دوماه حداقل اصلن نباید بزنی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

سه روز رمدسیور زدم از روز ۹

اگه میخوای خوشبخت باشی خودت و زندگیتو با کسی مقایسه نکن. نه تو از کسی جلوتری نه عقبتر‌. فقط هر کسی مسیر خودشو داره میره. پس از مسیر زندگیت لذت ببر و کاری به زندگی بقیه نداشته باش⚘

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

با یه پزشک مشورت کنین خیالتون راحت شه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<    من همون بچه مردمم که مامان باباتون میزدن تو سرتون                I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 

شنیدم کسی که کرونا میگیره تا 40 روز بعد بهبودی نباید واکسن بزنه

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  
2050

فعلا نباید بزنی

منو هنوز نگرفته ولی کلا تصمیم ندارم واکسن بزنم

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
کورتون واس چی زدی؟

پردنیزولون که کورتونه ۶ روز خوردم برای التهاب ریه 

واکسن رو نمیدونم

ولی من کسایی رو دیدم که فورا دوباره گرفتن شما چجور ایمنی داری الان

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡
2087

عوارض این بیماری حداقل شش ماه باهاته به نظر من الان نزن

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2051