2726

ما سه چهار جلسه رفت و امد داشتیم و خواستگاری اصلی تموم شده قرارشده یکی دوروز دیگه نشون بیارن بعد تاالان حتی بابام نذاشته ما تلفنی بحرفیم خودمون دیگ بدون اطلاع دادن میحرفبم😂بعد الان گفتن بعد بله برون رسما نامزدن دیگ میتونن خریدای عقدشونو خودشون برن بگیرن بابای من میگ نههههه هنوز نامحرمن 😐نه میذاره تلفنی بحرفیم نه میذاره رفت و امد کنیم فقط یااونا دعوت میکنن یا ما همییییین و بس😭

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابای خوبی داری قدر بدان دختر جان

😐خوبیش ک خوبه ولی وااااقعا انقد قدیمی فکر کردن نیازه ینی رسما میگ بدون هییییچ برخوردی باهاش بشین سر سفره عقد😑حالم دیگ داره ازاینهمه سختگیری بهم میخوره

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2728

وا ‌‌ . برو ب بابات بگو پس چجوری بشناسمش. باهاش رفت و آمد نکنم و همینجور عقد کنم اونوقت چار روز دیگه مشکل تو زندگیم پیش بیاد

ما تو دوران نشون صیغه محرمیت میخونیم ک راحت باشیم 

چه ربطی داره؟؟پس چطور باید دختر پسر همو بشناسن😐😐

خب باباش منظورش اینه که خانواده داماد یه محرمیت بخونن حداقل..خب اونا نگفتن تقصیر بابای دختر خانم چیه؟ خب درست میگه دیگه..ولی خب بدون شناختم نمیشه..مشکل بابای ایشون فقط در صورت محرمیت حل میشه

😐خوبیش ک خوبه ولی وااااقعا انقد قدیمی فکر کردن نیازه ینی رسما میگ بدون هییییچ برخوردی باهاش بشین سر ...

خب بعد پدر انتظار دارن شما بعد عروسی تازه همسر رو بشناسی و ارزیابی بکنی ببینی گزینه مناسبی هست یا نه؟؟؟

همینجوری با شعار هر چی خدا بخواد و هر چی قسمته داره شوهر میده؟ اعتقادی به شناخت و انتخاب نداره؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بابات دلش میخواد عین ۱۰۰۰سال پیش دختر شوهر بده؟ندیده نشناخته؟

😑بابام و نامزدم ۳ ساله رفیقن شهرمونم کوچیکه و جد در جدشو میشناسیم فقط درکش نمیکنم مثلا میگیم خرید عقد میگ اینا نامحرمن😐بابام سن بالام نبس تازه

2706