2733
2734

وای دلم میخاد زنگ بزنم هرچی از دهنم درمیاد بارش کنم اخرشم قطع کنم گوشیو روش خاموش کنم هرچند فک نکنم مهم باشه براش!!!!

حالم بده از ی طرف پریودم

دیروز واکسن زدم قبلش یکمم مربض بودم

فقط بالا میارم و تب و لرز دارم فشارمم به خاطر خون ریزی پایینه

اشتها ندارم اصلا

زیر چشام کبوده

مامانم اینا رفتن باغ گفتم حالم خوبه برید

نامزدمم یه هفته اس منو ندیده رفته باغ خودشون گفت کار میکنم از صبح رفته ولی یه زنگ نزده ساعت ۱۲خودم زنگ زدم گفتم ادم یه زنگ نمیزنه حال زنشو بپرسه؟

گفت فک کردم خوابی نخواستم بیدارت کنم اذیت شی

بعد اونم سر جمع تا الان ۵تا پیام بیشتر ردو بدل نکردیم که اونم گفتم خوب نیستم زنگ ک زده بودم گفتم شب میام میبینمت نمیدونم شب منظورش کی هست دگ چون فردا صبح زود میره پادگان حتما مثل همیشه میخاد بگه نتونستم بیام خسته ام فردا میبینمت💔

منم حالم خیلی خرابه واقعا نیاز ب دکتر دارم زنگ زدم به مامانم گفتم بیاد ببرتم دکتر

نامزدم یه زنگ نزده حالمو بپرسه الان زنگ بزنم بگم بهانه داره دگ بالاخره میگ اره فک کردم خوابی فلان زنگ نزدم!!!!خیلی دلم شکسته وضعیت روحیمم خیلی خرابه اینارو میبینم جونم اتیش میگیره...

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا کسی چیزی نمیگه

محلش نده عزیزم.اونجوری بیشتر بی اهمیت میشه بهت.مردا یه جور خاصی بدن.پس سعی کن قوی باشی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2731

از الان بی تفاوتی خیلی بده،،  به مامانت بگو ببرتت دکتر پیام داد بگو حالم خوب نیست الان از دکتر اومدم دیگه هم جواب نده بزار اون پیگیرت باشه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
از الان بی تفاوتی خیلی بده،،  به مامانت بگو ببرتت دکتر پیام داد بگو حالم خوب نیست الان از دکتر ...

اخه یه زنگم نزده حالمو بپرسه....مرده شورشو ببرن💔

2738

خب چون الویت اخرشی احتمالا

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

دور از جوون ،،،

میگم دیگه شما پیگیر نباش اصلا حتی اگر یه هفته هم طول بکشه ،بزار اون پیگیر بشه 

از اول اینطوری،بود یا الان ایطوری شده؟ عقد هستید ؟

دور از جوون ،،، میگم دیگه شما پیگیر نباش اصلا حتی اگر یه هفته هم طول بکشه ،بزار اون پیگیر بشه  ...

اوایل اینجور نبود اره عقدیم...خیلی دلم شکسته 

اوایل اینجور نبود اره عقدیم...خیلی دلم شکسته 

مشکلی که بینتون پیش نیومده؟

نزار براش عادی بشه ،یه کم خودت رو کم کن ،بزار جای خالیتو حس کنه ،،زنگش نزن ،،حتما پیگیر میشه

مشکلی که بینتون پیش نیومده؟ نزار براش عادی بشه ،یه کم خودت رو کم کن ،بزار جای خالیتو حس کنه ،،زنگش ...

والا نزدم ولی هیچ پیگیری نمیبینم بااینکه میدونه مریضم....

چرا تو تاپیک های قبلیم نوشتم چیا شده

ولی دگ حرف زدیم قرار شد کارامونو تکرار نکنیم 

نمیفهمم باز چرا اینجور میکنه بااینکه من کاری نکردم

والا نزدم ولی هیچ پیگیری نمیبینم بااینکه میدونه مریضم.... چرا تو تاپیک های قبلیم نوشتم چیا شده ولی ...

آهاااا،خب یکم زمان بده حل میشه ،،،دونفر از دو خانواده مختلف با دو فرهنگ مختلف ،زمان میبره تا با هم مچ بشن و با اخلاق هم آشنا بشن