2137
2106
عنوان

من گرسنمه 🥺

112 بازدید | 8 پست

اینقدر فعالیت کردم که دیگه حال غذا درست کردن ندارم 

ظهری هم حاضری خوردم 

شب شام با داداشم بود قرار بود به چیزی سرهم  کنه 

الآن از خرید اومدم می بینم درست نکرده 

حالا یک بار خواست غذا درست کنه 

خیلی گرسنمه 

هوف

می شه برای آرامش دلم یه حمد و صلوات مهمونم کنید  کنکوریه 1401 ،اگر موفق شدی راهنماییم کن چطور درس بخونم.در حوالی ما عشق ممنوع ،مغرورم و خاص✌🏻گور بابای هرکی ما رو نخواص 🤟🏻عصاب رو هواس اره اینجوریاس 👌🏻👊🏻با من کل کل نکنید ،قبلم درد می کنه 🙂💛روزای سختی رو گذروندم .ته خط رسیدم اما اینجام فقط می تونم بگم خدا هوای هممون رو داشته باشه 🙂🌈💫🕊️😄🤗

خوب بهش بگو درست کنه

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این رو مینویسم نه برای افتخار یا اعلام اینکه پشت کنکوریم فقط میخوام یادم بمونه الان چی‌دارم‌میکشم اینو بدونیدمن تلاشم رو تا لحظه آخر نکردم و الان باید یکسال دیگه برای کنکور بخونم ، دوست عزیزم از همین الان شروع کن...........قول میدم مهر‌ماه ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام

ومنم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
تاپیک زدن داره؟ دوتا تخم مرغ درس کن😐

ظهری خوردم 

بله داره مشکل داری نیا 

می شه برای آرامش دلم یه حمد و صلوات مهمونم کنید  کنکوریه 1401 ،اگر موفق شدی راهنماییم کن چطور درس بخونم.در حوالی ما عشق ممنوع ،مغرورم و خاص✌🏻گور بابای هرکی ما رو نخواص 🤟🏻عصاب رو هواس اره اینجوریاس 👌🏻👊🏻با من کل کل نکنید ،قبلم درد می کنه 🙂💛روزای سختی رو گذروندم .ته خط رسیدم اما اینجام فقط می تونم بگم خدا هوای هممون رو داشته باشه 🙂🌈💫🕊️😄🤗
تو چن سالته و داداشت

۱۸سالمه مادرم مریضه 

کارا با منه امروز کلی کار انجام دادم گردگیری لباس شستن سرویس بهداشتی و...

برو خودت درست کن منم یه بار داداشم بهم گفت برو برام تخم مرغ بشکن منم نرفتم خودش رفته بود تخم مرغا از دستش افتاده بود کلش ریخته بود تو اشپزخونه مامانم وقتی برگشت منو دعوا کرد😐

بابا بخدا منم همتا نیستم قرار بود کاربریشو بهم بسپره امروزم یه اتفاقی براش افتاد الان بیمارستان بیهوشه لطفا لطفا براش دعا کنین پیشمون بمونه😔💔