2137
2106

دوستان من دوران حاملگی پهلوم ترک خورد الان بعد از گذشت ۲ سال روی اون ترک ها پاره میشه و زخم ایجاد میشه خیلی هم دردناک هست کسی اینجوری بوده؟

قنادم🍫🍩اگه سوالی دارید راجب کیک و شیرینی و دسر بپرسید😘

اب زیاد بخور پوستت خشک نباشه

غذاهایی که ویتامین E دارن مصرف کن

بی‌دین.... پریودی یک بیماری، مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... درخواست دوستی قبول نمیکنم♡هیچکس با من نیست، مانده‌ام تا به چه اندیشه کنم، مانده‌ام در قفس تنهایی، در قفس میخوانم: یه روز خیمه زدی تو سرنوشتم😒منم از عاشقیم واست نوشتم💃گمون کردی هنوز پُر شر و شورم  هنوز عاشقم‌و خیلی صبوررررم💃💃تو که قدر وفامو ندونستی  میشد یرنگ بمونی نتونستی  گمون نکن تو دستات یه اسیرم  دیگه قلبمو از تو پس میگیرمممممم  💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
اب زیاد بخور پوستت خشک نباشه غذاهایی که ویتامین E دارن مصرف کن

پوستم اصلا خشک نیست وقتی زخمشو میکنم از زیرش چرک میزنه بیرون☹

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

پوستم اصلا خشک نیست وقتی زخمشو میکنم از زیرش چرک میزنه بیرون☹

برو دکتر یه وقت مشکلی برات پیش نیاد

بی‌دین.... پریودی یک بیماری، مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... درخواست دوستی قبول نمیکنم♡هیچکس با من نیست، مانده‌ام تا به چه اندیشه کنم، مانده‌ام در قفس تنهایی، در قفس میخوانم: یه روز خیمه زدی تو سرنوشتم😒منم از عاشقیم واست نوشتم💃گمون کردی هنوز پُر شر و شورم  هنوز عاشقم‌و خیلی صبوررررم💃💃تو که قدر وفامو ندونستی  میشد یرنگ بمونی نتونستی  گمون نکن تو دستات یه اسیرم  دیگه قلبمو از تو پس میگیرمممممم  💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2149

از خشکی اینجوری میشه بنظر

سختی احترام به بزرگتر فقط اونجاش که داره نصیحتت میکنه و تو نمیتونی دست بزاری رو شونه اش بگی بابا بسه دیگه مومن چقد زر میزنی😕😂 "امضا موقت"                          / یه روز میمیریم و دوست های مجازی مون فکر میکنن دیگه آنلاین نشدیم...🖤
اب زیاد میخورم

ربطی به اب خوردن نداره شاید پوستت کم آبه ،کرم ابرسان بزن یه مدت ببین چجوریه

سختی احترام به بزرگتر فقط اونجاش که داره نصیحتت میکنه و تو نمیتونی دست بزاری رو شونه اش بگی بابا بسه دیگه مومن چقد زر میزنی😕😂 "امضا موقت"                          / یه روز میمیریم و دوست های مجازی مون فکر میکنن دیگه آنلاین نشدیم...🖤
2050
ربطی به اب خوردن نداره شاید پوستت کم آبه ،کرم ابرسان بزن یه مدت ببین چجوریه

نمیدونم امتحان میکنم اونم

اما از زیرش چرک میاد

اینجوری میشه

مرطوب کن اون قسمتایی که اینطوری میشه بهشون فشار نیار

نمیدونم امتحان میکنم اونم اما از زیرش چرک میاد

خب برو دکتر شاید عفونته