2137
2106

من باردارم دیابت بارداری گرفتم دکتر گفته فقط نون جو بخور با غذات از صبح به شوهرم گفتم بخر نرفت الان موقع شام گفتم برو بسته نشده گوش نداد منم بلند شدم اژانس گرفتم چون تا برسیم مغازه ها و خیابون یه عالمه راهه با پسرم ک چهار سالشه رفتم تمام مغازه ها رو گشتیم نداشتن فروشگاهها ..به ازانس زنگ زدم ماشین نداشت شوهرم زنگ زدم بیا حداقل دنبالم گفت نمیام گوشیو روم قطع کرد  من از کوچه های تاریک و ترسناک نمیتونستم تنهایی پیاده برم مجبور شدم پیاده برم تا اژانس پیدا کنم اونم ماشین نداشت بعد دید باردارم دلش سوخت گفت بیا ببرمت عیبی نداره ..من خیلی احساس بدبختی دارم ..اومدم اینجا دردو دل کنم ..تو شهری ک هستم غریبم خانواده ام نیستن ..الان تو پارک نزدیک خونه نشستم 

فداتشم من

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

شاید فکر کنید عوضی ام اما یه بچه کم بود که دومیم از این مرد اوردی؟ 

کتوزیستی ام 😎 التماس میکنم زبان فارسیتون رو تقویت کنید انقدر غلط املایی ، اصطلاحات غلط ، فعل اشتباه و ...‌‌ میبینم که اعصابم خورد میشه تازه نگو طرف دوتا بچه و لیسانس و سن بالای ۲۰ داره زشته بخدا 🤦 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

قشنگ درکت میکنم😞منم دیابت دارم

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردی⁦☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦❤️⁩                                                                     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردی و ژیلت جانم مرسی که برای صورتم بهم کمک کردی و موهای صورتمو زیاد نکردی                                                                     میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد.                                                                           دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید
2050
2143

الهی بمیرم برات

کاشکی من اونجا بودم میومدم کمکت🥺

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2051