2157
2106

عجیبه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آخ گفتی ، مگر اینکه بیست کیلومتر بدوام

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

حتما مایعاتی به جز اب مثل چای، میخوری

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... فقر اطلاعات و فرهنگ وقتی واکسن کرونا اومد ایران کامل مشخص شد. درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗
2149

یعنی روزانه اصلا آب نمیخورین؟

فرازی ازوصیت نامه ی سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                     💚💚💚💚💚                             مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبرم💚💚💚💚💚💚💚                 
2050

من هردفعه وایسادم هی اب میخورم عصبیم تند تند اب میخورم خیلی ببخشید همشم دستشوییم

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
من هردفعه وایسادم هی اب میخورم عصبیم تند تند اب میخورم خیلی ببخشید همشم دستشوییم

عالیه 

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 

ماها که آب نمیخوریم چاقم میشیم اونایی که هی آب میخورن همش لاغرن

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

حالا روزای عادی اگه تا سه روز اب نخورم‌ تشنه ام نمیشه ولی وقتی روزه ام‌از بعد اذان صبح تا غروب از تشنگی تا دم مرگ‌میرم

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
2087
ماها که آب نمیخوریم چاقم میشیم اونایی که هی آب میخورن همش لاغرن

نه والا من ۲۵کیلو اضاف دارم . شوهرم لب به آب نمیزنه هرچیم میخوره چاق نمیشه

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
نه والا من ۲۵کیلو اضاف دارم . شوهرم لب به آب نمیزنه هرچیم میخوره چاق نمیشه

امیدم به آب خوردن بود که از بین رفت😂😂😂من ۵۶ کیلوام هرکار میکنم یک گرم کم نمیکنم ، هیچیم نخورم اضاف میکنم کم نمیشه😂

امیدم به آب خوردن بود که از بین رفت😂😂😂من ۵۶ کیلوام هرکار میکنم یک گرم کم نمیکنم ، هیچیم نخورم اضا ...

خوبه وزنت که

2051