2157
2106

الهی😂😂

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

مامان بزرگ من ب تن ماهی میگع کنتر ماهی😂

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

یا ب چک میگ کیک . ب موزاییک مگ مزاحم 😂❤️

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
2050

مامانجون منم به اسنپ میگه اسکن. به اندوسکوپی میگه اندوپ کو...😟😆

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.دردی ست چون خنجر یا خنجری چون درد این من که درمن پیوسته میگرید....کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید اما قلبم باور نمیکرد.. .قلمت بشکند روزگار گر‌ ننویسی بر ما چه گذشت.. هرچقدرم قوی باشی بازم کم میاری.نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇
2087
😂😂😂

خیلی باحالن😂

1718