2410
2553

شما بعد واکسن علائمی داشتین؟

من ده روز بعد زدن دوز دوم سینوفارم گردن و شونه هام درد داره، هرچی قرص و مسکن هم میخورم جواب نمیده، الان سه روز شده این درد باهامه، یعنی از واکسنه؟

🌷توکلتُ علی الله🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مال واکسن نیست ...شاید کمبود منیزیم داری یا کرونا باشه ی تست کرونا بده یا تست ویتامینی از بدنت بده

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2456
2714
یعنی گردنت خشک شده؟ بد خوابیدی شاید؟

افرین انگار ک خشک شده، تکونش میدم دردش بیشتر میشه، اخه کلی متاکاربامول و دیکلوفناک خوردم خشکم شده بود باید بهتر میشد

🌷توکلتُ علی الله🌷

ده روز بعدو نمیدونم

معمولا میگن تا 3 روز 

منم دیروز سینوفارم زدم دست درد و کمر درد و ضعف و خواب آلودگی 

کتف چپم و پشت کمرم سمت چپ حالت گرفتگی عضله دارم. تب و گلو دردم دارم البته گلو دردم مثل سرماخوردگی نیست انگاری غدد لنفاوی ورم کرده باشه اونجوریه

همه اینا هم هی موقتا ظاهر میشن و از بین میرن غیر دست درد و اون گرفتگی عضله پشتم و کتفم از دیروز هست همچنان

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
ده روز بعدو نمیدونم معمولا میگن تا 3 روز  منم دیروز سینوفارم زدم دست درد و کمر درد و ضعف و خو ...

منم دوز اولو زدم همه این علائمو داشتم. واکنش بدنه به واکسن.

ولی دوز دوم هیییچ علائمی نداشتم تا ۱۰ روز بعد ک گردن درد اومد

🌷توکلتُ علی الله🌷
افرین انگار ک خشک شده، تکونش میدم دردش بیشتر میشه، اخه کلی متاکاربامول و دیکلوفناک خوردم خشکم شده بو ...

نه بابا تاثیر نداره 

به واکسن ربطی نداره یهفته طول میکشه تا خوب بشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706