2157
2106

من کلا خوابام عجیبه مثلا عجیب اونجوری نه عجیب خوابای من اینه که مثلا عروس لئونارد داوینچی عروسش مرده و داره تو بغل من گریه میکنه و من بهش میگن چیزی نیست درست میشه من برای همیشه کنارت میمونم من حتی یه بارم به لئونارد داوینچی فکر نکرد اخه این چه خواب کوفتی بود لئونارد داوینچی تو بغل من داره عر میزنه وات دا فاکککک😐😐😐😐

بزار برن گمشن تو خودتو داری! :)        🩸LUCIFER🩸

من بعضا

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

برد روحت بلنده😂

خوابای من عجیب ترن مثلا یه موجود با کله خر و بدن فیل دنبالمه یا دارم توسط ببر خورده میشم

یا مثلا سر امتحانم خودکارم فقط رو‌برگم رنگ‌نمیده هرچی عوض میکنم باز رنگ‌نمیده 

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردی⁦☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦❤️⁩                                                                     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردی و ژیلت جانم مرسی که برای صورتم بهم کمک کردی و موهای صورتمو زیاد نکردی                                                                     میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد.                                                                           دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید
2050
برد روحت بلنده😂 خوابای من عجیب ترن مثلا یه موجود با کله خر و بدن فیل دنبالمه یا دارم توسط ببر خ ...

اینایی که میگی خوابای نرمال منن کجای کاری عزیزم😹😹😹

بزار برن گمشن تو خودتو داری! :)        🩸LUCIFER🩸

بعضا میبینم 

ولی کلا مشاهیر در خواب نشانه ی آرزو، رویا ،یا تلاش برای رسیدن به موفقیته

به این معنی نیست که باهاشون ارتباطی دارین یا قراره ببینین اونارو

به درون خود مراجعه کنین😊

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂

منک همش میگم بشینم خوابامو بنویسم یا نویسنده مشهوری میشم یا کارگردان

اینقد جذاب و تخیلبن ک نگو

همین ظهری یک خواب خفنی میدیم ک نگو

فقط مشکل این سکانسا زندگیم با اون تخیل قاطی نمیدونم

فیلمم فروش میره یا ن🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍
2087
ولی طبیعیه یه سری از نویسنده های مشهور اینجورین 

ب نوشتن اتفاقا خیلی علاقه دارم

ولی خوابام هری پاترو گذاشتن تو جیب

بعد کیفیتشون چقد خوب خودم هنگ میکنم

ولی اون سبک نوشتنو بلد نیستم ک

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍
2051