2137
2106

کسهای که درگیر کرونا شدین که انشالله هر چه زودتر حالتون خوب بشه خواستم به اطلاع شما برسونم اگه بعد از کرونا ،،پریودتون عقب یا جلو شد و رنگ خون سیاه شد نترسید اینها اتفاق ها بابت کروناه و بزودی خوب میشید چون کرونا تداخل ایجاد میکنه چون همین مشکلات برا خیلی از ما پیش امد خواستم بهتون بگم شاید کسی این طور شد و نگران بشه انشالله که حالتون خوب باشه 

بدون هیچ ماشین و آدمی......یه جاده که درخت های کنارش قد علم کرده باشن....آنقدر که شاخه ها در هم تنیده و سایه انداخته باشن رو جاده.....شروع کنم به دویدن و جیغ زدن.....دویدن و جیغ زدن و خندیدن.....بعد از نفس افتادنم...وسط جاده دراز بکشم و دستامو باز کنم و با لبخند به پیچیدگی و رنگ شاخ وبرگ ها نگاه کنم.

مرسی ک گفتی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
دقیقا من عقب جلو نشدم ولی فقط دو روز طول کشید چنان دردی هم داشت 

برا خیلی دوستان و خانوادم پیش امد بعد از کلی عکس و دکتر رفتن گفتن بابت کروناه شاید ثبت شده نباشه ولی تداخل ایجاد میکنه 

بدون هیچ ماشین و آدمی......یه جاده که درخت های کنارش قد علم کرده باشن....آنقدر که شاخه ها در هم تنیده و سایه انداخته باشن رو جاده.....شروع کنم به دویدن و جیغ زدن.....دویدن و جیغ زدن و خندیدن.....بعد از نفس افتادنم...وسط جاده دراز بکشم و دستامو باز کنم و با لبخند به پیچیدگی و رنگ شاخ وبرگ ها نگاه کنم.
مرسی اطلاع دادی  من باردار بودم گرفتم

فداا،،ای جانم انشالله بسلامتی کوچولوتو بغل کنی 

ممنونممم عزیزم کوچولوم الان پنج ماه بغلمه    

الهی عزیزم 😍😍خیلی خوشحال شدم خدا برات حفظش کنه⁦❤️⁩

2050