2410
2553
عنوان

گوشی در حد ۵ تومن ؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 42 پست
فعلا که سراغ شیائومی نرو به نظرم.. هی داره افت قیمت پیدا میکنه من خودم هفته پیش A22 خریدم. واقعا هم ...

افت قیمت پیدا کنه خوب گوشی میخریم بگیریم دستمون کار کنه نمیخوایم خریدو فروش کنیم. من راستش بگم ظاهری گوشی برام مهم بود سامسونگ پسندم نشد

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
اونم میگن بعد یه مدت کیفیتش میاد پایین😐

این حرفا از کجامیاد نمیدونم من خودم بایکی از فامیلا داریم راضی هستیم 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا که سراغ شیائومی نرو به نظرم.. هی داره افت قیمت پیدا میکنه من خودم هفته پیش A22 خریدم همون رو ۵ ...

4g خریدی یا 5g? منم یک ماه پیش a22 5g خریدم. خیلی ازش راضیم.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
2720
برا خودم سامسونگه اینارو ۴ تا از دوستام که شیائومی دارن ازشون شنیدم😐

حتما شیائومیشون خوب نبوده. من که همه راضی بودن خودمم راضیم ازش .خواهرم هونر داره اونم عالیه دوربینشم بهتره

افت قیمت پیدا کنه خوب گوشی میخریم بگیریم دستمون کار کنه نمیخوایم خریدو فروش کنیم. من راستش بگم ظاهری ...

به نظر من هیشکی دوس نداره یه گوشی بخره ۵تومن بعد ۱هفته ببینه شده ۴تومن نمونه‌ی بارز ضرره دیگه حتی اگه نخوای هم بفروشی 🤣

بعد شوهر من شیائومی داشته تا حالا ۲تا.. هم پوکو هم ردمی نوت۹ . با سامسونگ آنچنااان تفاوتی هم نداره تو ظاهرش! تازه به نظرم شیائومی گوشیاش سنگین‌تره یکم از سامسونگ... که این ضعف محسوب میشه کلاً تو بازار موبایل و گوشی

2714
به نظر من هیشکی دوس نداره یه گوشی بخره ۵تومن بعد ۱هفته ببینه شده ۴تومن نمونه‌ی بارز ضرره دیگه حتی اگ ...

من که قصد فروش ندارم هرچی قیمت افت کنه برام مهم نیست ابن مهم برام گوشیم کارکنه وازش راضی باشم . چرا خیلی ظاهری سامسونگا با شیائومی فرق داره واقعا 

حتما شیائومیشون خوب نبوده. من که همه راضی بودن خودمم راضیم ازش .خواهرم هونر داره اونم عالیه دوربینشم ...

دوتاشون نوت ۸ دارن

یکی نوت ۹

یکیم نوت ۹ پرو

راصی نبودن هیچکدوم من دیگه نمیدونم والا😐

دوتاشون نوت ۸ دارن یکی نوت ۹ یکیم نوت ۹ پرو راصی نبودن هیچکدوم من دیگه نمیدونم والا😐

چه عجیبه والا ادم همه چیش میریزه 

من که قصد فروش ندارم هرچی قیمت افت کنه برام مهم نیست ابن مهم برام گوشیم کارکنه وازش راضی باشم . چرا ...

سلیقه‌ایه دیگه😊

من خودم با اینکه ۷،۸ سال آیفون داشتم 5و۶و ایکس

ولی به نظرم نسل جدید گوشیای سامسونگ ( تو این ۱-۲سال ) خیلی خوش دست و شیکن از نظر طراحی ظاهری 👌🏼👌🏼 هم به نسبت آیفون هم شیائومی هم هواووی

2706