2157
2106
عنوان

قرص هیرویت و جوش ❌❌❌

531 بازدید | 23 پست

خانما من خیلی سابقه ی جوش صورت رو ندارم 

چند ماه پیش واسه ریزش موهام قرص هیرویت میخوردم 

که دیدم صورتم گاهی جوش میزنه توجهی نکردم...

الان یک ماهی هست باز مجدد قرص هیرویت دارم میخورم

که بشدت صورتم داره جوش میزنه...

شما هم همچین تجربه ای داشتین؟

ن برامن نمیزنه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

نه برای من خیلی خوب بود 

فک کنم مال اون نباشه 

دخترم 🥀─━─•⊰ من همونے ام ڪہ↓ٺوے بدٺرین شرایط حٺے اڱر اسمم یادم نیاد،ندونم ڪجا هسٺم،ندونم ساعٺ چنده!باز هم اسمِ ٺو “ڪُدِ” منہ....💔 ⊱•─━─اینجور فنا...  ➖⃟🍂 A🖤‌‌‌‌‌‌‌‌
2050
2143
عزیزم من هیر برست خوردم محصول انگلیس  و اورجینال ولی متاسفانه بعد از قطعش دوباره برگشت ریزش مو ...

ای بابا منم موهام به شدت ریزش داره ولله این قرصم گرونه میخواستم بگم یکی بیاره واسم

عزیزم منم دارم توجه میکنم هر موقع شروع به خوردن میکنم جوش میزنم...بخاطر موهام هم نمیتونم عوضش کنم

منم همینطور شدم صورتم بدجور جوش میزد نتونستم بخورم این ریزش مو خییییبلی سخته من کم خونی هم دارم،از لحاظ روحی و عصبی هم داغونم دیگه مو نمیمونه که

ای بابا منم موهام به شدت ریزش داره ولله این قرصم گرونه میخواستم بگم یکی بیاره واسم

بله خیلی گرون عزیزم من دوسال پیش قبل کرونا دادم 

یکی از انگلیس اورد حدود ۴۲۰ بود واسه هر دوره ی یک ماهه

بله خیلی گرون عزیزم من دوسال پیش قبل کرونا دادم  یکی از انگلیس اورد حدود ۴۲۰ بود واسه هر دوره ...

قیمتش از اینجا باید پایین تر باشه نه؟ی دوستی داریم کاناداس خیلی اصرار میکنه اگه چیزی میخوای بیارم ،نمیدونم قیمتش اونجا چنده

2051