2137
2106

چرااقبول نکنی بخاطرخونه فقط

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

حالا بقیه ملاکارو ببین

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!        دارم فکر می‌کنم خدا چه خوشبخت است این شب‌ها که اینهمه آدم، یک‌هویی تمام توجه و حواسشان را داده‌اند به او، اینهمه آدم با هم پناه برده‌اند به او و دارند عاشقانه صداش می‌کنند.خدایا! تو را نمی‌دانم، اما من اگر جای تو بودم خواسته‌ی همه‌شان را برآورده می‌کردم، گناه دارند، توی این شرایط مزخرف، هنوز هم به لطف و گشایش تو امیدوار مانده‌اند! این‌ها پای تو در سخت‌ترین اوضاع ایستاده‌اند، در شرایطی که هرکجا اسمت را ببرند، یکی هست که با خشم بگوید "کدام خدا؟""جابر العظم الکسیر"مان باش که استخوان شکستگانیم همه ..             توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت سالگرد از دست دادن همه ی امیدمون🥺مهربون ترین فرد خانواده مون 😔🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤                                      میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐

حالا بزار بیان ببین چجور ادمایین 

همه ک مثل هم نیستن 

شاید ب تفاهم رسیدید خونشو داد اجازه رفتین جای دیگ یا فروخت یکی دیگ خرید 

من با مادرشوهرم تو ی ساختمونیم مشکلاتم خیلی جزئیه باهاش

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔
2050
2143

بنا به روحيات خودت در نظر داشته باش خيلي ها رو ديدم پشيمونن نزديك شدن هرچند دورم هستن نساز باشن نميسازن 

اگر از پسره خوشت امده مزه دهنشو ببين خونشو دور تر ميكنه؟ 

خدا مامانم رو به تو ميسپارم خدا مامانم رو نور چشم هام و به تو ميسپارم توروخدا براي شادي و ارامش مامانم دعا كنيد 🤲 سونيا ديگه حاجت نداره 

بستگی به شوهرت داره. اگه مامانی باشه و مامانش هم اذیت کن باشه خیلی سخت و عذاب آور میشه. هر چند بنظر من اذیت کن نباشه هم باز اذیت میشی چون من خوشم نمیاد کسی هی بره و بیاد یا بخواد من هی برم و بیام چون نزدیک همیم. اما شوهرت اوکی باشه باهات حتی اگه اونجام راحت نبودی میتونی جابجا شی و مسئله مهمی میتونه نباشه

آخه‌انگار‌اکثرا‌مینالن‌‌‌،ازهمسایگی‌مادرشوهربودن

خوب اره سختی هم داره میگم بستگی داره ناذرشوهرتم چجئری یاشه مال من خیلی خوب و مهربونه مثل مامانه واسم پس دلیلی نداره بد باشم باهاش ولی هستن که اذیتم میکنن

2051