2157
2106
عنوان

خیلی بده اگه عکس غذامو استوری کنم؟

382 بازدید | 31 پست

منظورم غذاییه که خودم پختم کنارش بنویسم خودم پز بعد بنویسم چطور شده؟

کراشمم تو پیجمه میخوام ببینه چه کدبانوییم😂

خز که نیست؟

من انجام نمیدم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

خیلی خزه به نظرم

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤

خیلی خزع  

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه... با یه روایته دیگه که لیلی جای مجنونه... مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه... تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه... 🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد...🖤              بهم گفتی نگام کن...نگات کردم...گفتی چشات منو دیوونه میکنه...گفتی وقتی نگام میکنی حال دلم رو به راهه...گفتی نمیدونم چجوری بگم کنارت بودن چه حس نابیو بهم میده...گفتی من فقط کنار تو ضربان قلبم میره بالا پس یعنی تو با بقیه برام فرق داری...اومدم حرف بزنم...گفتی نه بزار حرفام تموم بشه اونوقت در اختیارتم...گفتی تاحالا شده کنار کسی باشی و دلت براش تنگ بشه...گفتی من همین الآنم دلتنگتم...گفتی با خودته میخوای بمون نمیخوای برو من اصرار نمیکنم...گفتی اما اما اما قلبم برای خودمه...گفتی تا ابد قلبم برای تو میزنه به عشق تو به یاد تو...گفتی حالا در خدمتتم بانو حرفتو بگو...گفتم...قلبت برام قلبم برات🖤🖤🖤

خزه متاسفانه

راه های دیگه ای رو برای دلبری انتخاب کن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!        دارم فکر می‌کنم خدا چه خوشبخت است این شب‌ها که اینهمه آدم، یک‌هویی تمام توجه و حواسشان را داده‌اند به او، اینهمه آدم با هم پناه برده‌اند به او و دارند عاشقانه صداش می‌کنند.خدایا! تو را نمی‌دانم، اما من اگر جای تو بودم خواسته‌ی همه‌شان را برآورده می‌کردم، گناه دارند، توی این شرایط مزخرف، هنوز هم به لطف و گشایش تو امیدوار مانده‌اند! این‌ها پای تو در سخت‌ترین اوضاع ایستاده‌اند، در شرایطی که هرکجا اسمت را ببرند، یکی هست که با خشم بگوید "کدام خدا؟""جابر العظم الکسیر"مان باش که استخوان شکستگانیم همه ..             توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست بوخدا🙄🙄😑🚥🚦تیکر به وقت سالگرد از دست دادن همه ی امیدمون🥺مهربون ترین فرد خانواده مون 😔🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤                                      میشه واسه ازدواج و خوشبختی انشرلیتون دعا کنید🥰🤩🤩🤩🤩🤩🖐🖐🖐🖐🖐
2050
2143

بقیه روهاید کن

بستگی داری غذات چیه املت نباشه ی وقت

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
من بودم نمیذاشتم  میدادم یکی از دوستام بذاره و منو تگ کنه منم استوری کنم استوری اونو 😂

چرا راه دورو میری😂😂

از شروع دوباره نترس ، این دفعه از صفر شروع نمیکنی ، از تجربه هات شروع میکنی✌  زندگی نه یکبار ، بلکه هر روز صبح آغاز میشود🌱�مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن❤
2051