2703
2553
عنوان

بیاین شعر یادت نره

| مشاهده متن کامل بحث + 11249 بازدید | 3029 پست
وقتی یاد تو میوفتم بایدم تو هر نفس ..... بگیره ؟

بغضم...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی یاد تو میوفتم بایدم تو هر نفس ..... بگیره ؟

بغضم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2720
بچه های محل دزدن عشق منو میدزدن 😁

يكى ديگع شروع كن😁

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2714
ممنونم دو بیت خوندم هیشکی ادامه نداد😂 اون یکیام گوش دادم یادم نمیاد فعلا.... منتظرم یکیو بلد باش ...

خو يچى ديگع بخون

خواننده فيوريت؟؟؟

يكى ديگع شروع كن😁

قانون دنیا اینه ...

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2706