2726
عنوان

بیاین شعر یادت نره

| مشاهده متن کامل بحث + 11249 بازدید | 3029 پست
وقتی یاد تو میوفتم بایدم تو هر نفس ..... بگیره ؟

بغضم...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی یاد تو میوفتم بایدم تو هر نفس ..... بگیره ؟

بغضم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2728
بچه های محل دزدن عشق منو میدزدن 😁

يكى ديگع شروع كن😁

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
ممنونم دو بیت خوندم هیشکی ادامه نداد😂 اون یکیام گوش دادم یادم نمیاد فعلا.... منتظرم یکیو بلد باش ...

خو يچى ديگع بخون

خواننده فيوريت؟؟؟

يكى ديگع شروع كن😁

قانون دنیا اینه ...

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2706