2410
2553
عنوان

بیاین شعر یادت نره

| مشاهده متن کامل بحث + 11249 بازدید | 3029 پست
مثلا روم زوم کنی بوم بوم کنع قلبم😐😐😐💔

مثلا راه كح كنى بام لج كنى😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا روم زوم کنی بوم بوم کنع قلبم😐😐😐💔

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
یادش بخیر روزایی که گل یاست بودم یادش بخیر قدیما هوش و حواست بودم

حالا ازم رنجيدى

ميگى ازم بريدى

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2720

چی میشه رد بشی از .... 😐 یه نگاهی کنی .....

جای خالی رو پر کنید 🤣 چرا توی این شرایط ادم هیچ شعری یادش نمیاد؟؟؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
گفتم دیگه شروع کن ید  @eshqbpayanm    

شروع كرديم خبر داااارى؟

يا ندارى؟؟؟🥴

2714
دیگه تو قهری با من  جوابمو نمیدی

بگو مگع دوسم نداشتى

چرا رفتى تنهام گذاشتى؟؟؟

اخ چقد نوستالژيكععع

عزیزم کلماتشو جا بنداز ..من این شعرو بلد نیستم حداقل اونحوری یه چیزی سرهم میکنیم😁💚

مثل .... منکه برات.... 

راهنمایی کردم با جاخالی بگید   

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨
2706