2137
2106
عنوان

بیاین شعر یادت نره

| مشاهده متن کامل بحث + 11013 بازدید | 3029 پست
این دل عاشقم مث تو ندید💃🏻 ب کسی نمیدمت تو عشق خودمی😠🔪 تو اوج بی کسیام اومدی مث یه ناجی عاشق😍 ...

😆😆

وقتى رسيدى كع شكسته بودم

از همه ى ادما خسته بودم

وقتى رسيدى كع نبود اميدى

اما من معجزه رسيدم😐

خيليا اشتباه اومدن حاجى                                       خدا نبود شد پ ميشه اگه توام نباشى....                               من يه دريا ريختم پا گلم پلاسيد :)                                        نميدونم چپ افتادم با خودم برا چى
عـشق دید خانه ات خراب است  عــشق هر چه گفته ای سراب است  من همینو یادم اومد با کلمه عشق ...

اين سواله بى جواب است كع ندا....

رضا بهرام

بعدى رو بگو

خيليا اشتباه اومدن حاجى                                       خدا نبود شد پ ميشه اگه توام نباشى....                               من يه دريا ريختم پا گلم پلاسيد :)                                        نميدونم چپ افتادم با خودم برا چى

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

😆😆 وقتى رسيدى كع شكسته بودم از همه ى ادما خسته بودم وقتى رسيدى كع نبود اميدى اما من معجزه رسيد ...

عشق تو میتپه کنج دلم😍😘❤️😂😂😂

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               رو به تـ∞ـو سجده میکنم ، دری به کعبه باز نیست ♥️                                        
2149
بی کس 

بى كس🤔

🤔

🤔

🤔🤔🤔🤔🤔🤔

عشق تو میتپه کنج دلم😍😘❤️😂😂😂

توام تمامه دلمى😐♥️♥️♥️♥️

2050
دیش دیری دیری ماشاالله

بلد نیستم   همین یه بیت بود آهنگش فک کنم 

میخوام انقد بگم دوست دارم که کل دنیا ازم خسته بشن ،اصلا میخوام یه کاری کنم که غم دورتو خط بکشه      
بی کس 

تنها تنها خوزستان خوزستان

مظلوم بيكس ابادان ابادان

از چاوشى

هورااااااااا

نميتونى شكستم بدى

2087
توام تمامه دلمى😐♥️♥️♥️♥️

باشه😝

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               رو به تـ∞ـو سجده میکنم ، دری به کعبه باز نیست ♥️                                        
خوشگل خانوم انقدر التماس نکن حتما عسل می بخشه بس که گله بهش فرصت بده 😘❤

اخه من عادت ندارم عسلو اینجوری ببینم😕

نمیدونم با اخلاقش اشنا شدید یا نه 

ولی عسل قلب خیلی مهربونی داره 

تاحالا هزار تا کار کردم که باعث ناراحتیش شده ولی بازم بخشیده 

بهش حق میدم که ایندفعه رو نبخشه چون واقعا کارم درست نبود

اما بازم نمیتونم تحمل کنم قهر کردنشو

I miss you💔
بى كس🤔 🤔 🤔 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

هوم 

تنها و بی کس ترین عاشق این شهر منم توی راه عشق تو گذشته اب از سرم   

میخوام انقد بگم دوست دارم که کل دنیا ازم خسته بشن ،اصلا میخوام یه کاری کنم که غم دورتو خط بکشه      
نشد نشد نشد نفس بکشم نفس کشیدنتو

كلمه ميگن

شما اهنگى ميخونى ك اون كلمه توش باشه🌻

1718