2204
2217
عنوان

بیاین شعر یادت نره

| مشاهده متن کامل بحث + 11057 بازدید | 3029 پست

یار خوشگل من شیطون بلاعه... 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

مثلا روم زوم کنی بوم بوم کنع قلبم😐😐😐💔

مثلا هی لج کنی راه کج کنی از من مثلاشعما رو تو روشن کنی هرشب مثلا بارون بشه چتر باز نشه به به   

بی احساس ترین آدمام احساس دارن ،، فقط..... فقط بلدن چجوری پنهونش کنن که ضربه نخورن  :)))))
2226
واقعا؟ازخودم گفتم یهویی😁😁

نه بابا اشتباه گفتی 🤣🤣

کوچمون _ ابرو کمون 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شداگر اویی که باید باشد،باشد...🌸  تیکر رسیدن به هدفم  
2050

من دلم بارونو خواست بارون دلم خواست.....

♦️هرگز منتظر فردای خیالی نباش سهمت را از شادی زندگی همین امروز بگیر♦️                                         چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند.... 
چی میشه رد بشی از .... 😐 یه نگاهی کنی ..... جای خالی رو پر کنید 🤣 چرا توی این شرایط ادم هیچ شعری ...

کوچمون ابرو کمون   

بی احساس ترین آدمام احساس دارن ،، فقط..... فقط بلدن چجوری پنهونش کنن که ضربه نخورن  :)))))
مثلا هی لج کنی راه کج کنی از من مثلاشعما رو تو روشن کنی هرشب مثلا بارون بشه چتر باز نشه به به   ...

چیتم کیتم من

تورو دیدمو الان ررروانیتم من

عکس پروفم خودمو جانی هستیم😐چششسم حسود کور😂
کلاغ دم سیاه غار غار و سر کن 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

دلدارم میاد شهرو خبر کن؟یه چیزی تو این مایه ها بود   

2051