2137
2106
عنوان

خانمای متاهلی که موی زائد دارن بیان😭دلم میخواد خودموبکشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3779 بازدید | 247 پست
همین الان تاپیک برن ببین چند نفر با مشکل تنبلی تخمدان باردار شدن، تاثیر میذاره روی بچه دار شدن اما ن ...

گفتم تاثیر می‌ذاره همه ام می‌دونن درسته بعدم مگه من با تو حرف زدم شعور نداری ریپ میزنی فقط میخای ی چیزی گفته باشی سطحت پایینه برای نظردادن تو هر مسئله ای

به متاهل بودن دوست پسرم شک کردم  
چند سالته؟ یه دفعه اینجوری شدی اگه یه دفعه اینجوری شدی حتما دکتر طب سنتی خوب برو درمان میشی

22. اره یهو اینجورشده. خدایا اصلا نمیدونم چه خاکی سرم کنم😭🥺

یکی رامیدهی صدنازونعمت،یکی رانان جو آغشته درخون

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اگر اطلاعاتت اینقدر زیاده مردم رو نمیترسونی اسون من نفهمم هیچ ربطی ب این موضوع نداره تو ی کمی اطلاعا ...

حرف نزن من نگفتم نازایی قطعی گفتم مربوطه و می‌تونه اثر بذاره دلیلی نمی‌بینم با کوته فکری مث تو بحث کنم دکترایی ام ک اطرافتن مث خود نفهمن

به متاهل بودن دوست پسرم شک کردم  
2149
شیرینی زیاد میخوردی؟؟ ای وای منم همینطور که

ای کاش زهرمیخوردم ای کاش سنگ میخوردم کاش چشمام کورشده بود قنادیا رو نمیدیدم😭😭😭

دکترگفت تخمدانت فقط کیست ریز داره. همه پریودی هام به موقع هس. گف فولیکولای خیلی خوبی هم داری🥺

عزثزم منم دارم ولی خیلی کم تخمدانت ضعیفه اول اینکه حتتتتما برو دکتر زنان بگو تخمک فریزکن وگرنه ازدواج کردی بچه دار نمیشی دیر میشه من کسی نبود بهم بگه الان تو دوا درمونیم،بگو دکتر برات سونو لگن و رحم بنویسه شکلات  و قهوه اصلا نخور تا میتونی آجیل خام بدون نمک بخور روغن زیتون ماهی سالمون بخور ورزشکن وزنتو پایین نگه دار ممکنه تیروییدت کم کار بشه من دونه دونه تک و توک موی زاید دارم ولی دکتر دعوام کرد بعد ۴سال ازدواج گفت چرا الان اومدی ما میگیم همیشه به خانمای مجردی که این مشکل رو دارن حتما تخمک فریز کنن و کساییکه ازدواج میکنن ۶ماه اول حتما باید برن واسه همین قضیه دکتر

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
هورمون مردونه رو پایین میاره موهای زائد کم میشه من مصرف کردم نتیجه گرفتم اما خب شیرینی هم کامل حذف ک ...

عزیزم این گیاه کجامیفروشن؟ بازار تره باری؟   شما تاچندوقت مصرف کردی؟     بااین نعناهایی ک توسبزی میخوریم فرق میکنه؟ 

2050

من یادم یه تاپیک بود با رازیانه موهاش رو کم میکردند تجربه هاشونم نوشتن یه سرچی بزن بخون شاید بردن خورد

فقط کافیه یه اشتباه بکنی،کم عقل‌ ترین آدمای شهرم واسه نصیحت کردنت صف میبندن..!! چندین سال از وقتی بال هاتو پیدا کردی میگذره...اونا به من گفتن این یه پایان شاده پس چرا من گریه دارم می‌کنم؟... اینکه بین میلیون ها ستاره‌ها،امید،آرزو باشی چی حس داره؟ ...فکر می‌کنی همیشه عاشق میمونیم؟...او به آسمان رفت جایی که من می توانم فقط از زمین تماشایش کنم ...
عزیزم این گیاه کجامیفروشن؟ بازار تره باری؟   شما تاچندوقت مصرف کردی؟     با ...

اره گلم با این نعناع ها فرق میکنه 

من بعد از چندین ماه هنوز هفته ای دوبار میخورم 

از عطاری باید خشکشو بگیری

حالا که بحثه موهایی زائده خانما شما موم خوب برای پوست های حساس می‌شناسین من کرم موبر زدم ولی بدتر می ...

پنج دقه قبل کرم موبر صورتت باویتامین آ د چرب کن بعد روش کرم بزن. اصلا ن قرمز میشه ن میسوزه

مگه قراره با اون موها پیشش بخوابی??😑اصلا نباید بذاری موهای بدنتو ببینه.یعنی چی . غصه چیو میخوری

وای گلم حرف یه عمر زندگیه. یهو دیدی موها نوک زدن😵

2143
پنج دقه قبل کرم موبر صورتت باویتامین آ د چرب کن بعد روش کرم بزن. اصلا ن قرمز میشه ن میسوزه

امتحانش میکنم ، ممنون

فقط کافیه یه اشتباه بکنی،کم عقل‌ ترین آدمای شهرم واسه نصیحت کردنت صف میبندن..!! چندین سال از وقتی بال هاتو پیدا کردی میگذره...اونا به من گفتن این یه پایان شاده پس چرا من گریه دارم می‌کنم؟... اینکه بین میلیون ها ستاره‌ها،امید،آرزو باشی چی حس داره؟ ...فکر می‌کنی همیشه عاشق میمونیم؟...او به آسمان رفت جایی که من می توانم فقط از زمین تماشایش کنم ...
اره گلم با این نعناع ها فرق میکنه  من بعد از چندین ماه هنوز هفته ای دوبار میخورم  از عطا ...

ممنون عزیزم موهای زائدت رو ازبین برد؟، یاکمرنگ کرد؟ 

1718